LENOVO PORTAALI

Tervetuloa ALSOn Lenovo sivuille. Olemme yhdessä Lenovon kanssa keränneet näille sivuille hyödyllistä informaatiota, jotta kaikki löytyisi helposti yhdestä paikasta. Sivustoa kehitetään jatkuvasti ja toivomme, että saat tästä hyödyllisen työkalun päivittäiseen käyttöön. Jos sivulle tulee kehitysideoita mieleen laitathan meille mailia fi-lenovo@also.com .
-Fanny/Product Manager Lenovo Topseller

Nyt saatavilla Lenovon Powerbank ja virta ei koskaan lopu kesken työnteon! Tsekkaa tuote tästä

Työkaluja ja hyödyllistä informaatiota myyntiin

Näyttökaapeleiden roadmap

ThinkVision Monitors

ThinkVision Monitors Type C

Purposeful Design

Uutiset & SoMe

ALSOn Lenovo-tiimin uutisvirta

  • Jälleenmyyjä! Muistathan käydä suorittamassa kurssit osoitteessa https://lbp.force.com/apex/ElearningHomePage Lenovon Partner Engage ohjelmaan.
    • Platinum ; 5 henkilöä suorittaa 3 kurssia
    • Kulta ; 2 henkilöä suorittaa 3 kurssia
    • Silver ; 1 henkilö suorittaa 3 kurssia

Lenovon Partner portaalista löydät myös tasojen minimimäärä myynnit, lisätietoja ALSOn Lenovo-tiimiltä.


ALSO Finland yhteystiedot

Photo of Fanny Tammi
Fanny Tammi Product Manager
Lenovo topseller
+358 40 844 0884 Fanny.Tammi@also.com
Photo of Harri Ihlberg
Harri Ihlberg Product Manager
Lenovo FF
+358 40 779 9940 harri.ihlberg@also.com
Photo of Riitta Ruoho
Riitta Ruoho Sales Manager
Consumer
+358 44 779 7379 Riitta.Ruoho@also.com
Photo of Petra Mattila
Petra Mattila Product Manager
Lenovo PC –yritystuotteet
+358 45 788 15302 petra.mattila@also.com
Photo of Pasi Nyman
Pasi Nyman Product Manager
Lenovo Datacenter
+358 40 823 1026 pasi.nyman@also.com
Photo of Jussi Saarela
Jussi Saarela Business Manager
+358 44 779 7304 jussi.saarela@also.com