Technology Partner Program

ALSO rozumie wyzwania, jakie stawia przed Państwa firmą rynek SMB i dlatego stworzyło nową platformę zaprojektowaną specjalnie dla naszej społeczności resellerów SMB.

Zyskaj unikalną możliwość zwrócenia się do tej społeczności, promując swoje rozwiązania, usługi i produkty za pomocą ultrakonkurencyjnych ofert cenowych, dostosowanych do potrzeb działań marketingowych.

Sprawdź ceny i dołącz do programu

DLACZEGO POWINIENEŚ
DOŁĄCZYĆ DO TEGO PROGRAMU?

ZWIĘKSZENIE ZYSKU

W ciągu ostatniej dekady resellerzy z sektora SMB odnotowali straty na sprzęcie i oprogramowaniu. Jeśli ich typowy biznes opiera się na rozliczaniu za usługi konsultingowe, to po co zawracać sobie głowę sprzętem, skoro wszystko, co dostaną, to dodatkowy kłopot i brak zysków?

DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ

Konsultanci SMB IT dostarczają "know how" swoim klientom biznesowym i w wielu przypadkach działają jako zewnętrzny dział IT, potencjalnie stając się najlepszymi ambasadorami, jakich możesz mieć, gdy jako sprzedawca dostarczasz nową technologię na rynek.

ZWIĘKSZENIE BAZY SWOICH KLIENTÓW

Zamiast więc polegać na sklepie internetowym w celu dotarcia z przekazem produktowym do użytkowników końcowych, dlaczego nie pozwolić, aby reseller SMB zrobił to za Ciebie! Wprowadzą oni pomysły Twoich inżynierów na rynek. Ale nie zrobią tego za darmo!

TWOJE KORZYŚCI JAKO SPRZEDAWCY

 • Treści dostosowane do potrzeb Twojej grupy docelowej
  Platforma marketingowa i sprzedażowa dla partnerów technologicznych, umożliwiająca dostarczanie informacji i prowadzenie działań marketingowych skierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw.

 • Dedykowana sekcja produktowa dla Państwa produktów w Webshopie
  Skorzystaj z uprzywilejowanej przestrzeni w naszym sklepie internetowym ALSO, dostępnej wyłącznie dla naszych resellerów SMB, którzy są członkami programu Technology Partners.

 • Promowanie wydarzeń i nowości produktowych
  Opcja oferowania uczestniczącym resellerom kilku specjalnych usług i możliwości, takich jak ukierunkowane kampanie klubu Bonus, powiązane webinaria i E-learning, itp.

 • Społeczność +2000 resellerów
  Unikalny dostęp do ponad 2000 resellerów SMB, dzięki czemu staną się oni ambasadorami Twojej marki.

KORZYŚCI DLA RESELLERÓW

 • Specjalne ceny
  na wybrane towary B2B, zapewniając tym samym atrakcyjny zysk

 • Łatwy dostęp
  do programów partnerskich, seminariów i webinarów

 • Dołączenie do społeczności
  dzięki czemu zyskujemy dodatkowe wpływy w kanale IT.

 • Oszczędność czasu
  brak konieczności składania osobnych ofert dla każdego klienta.


STWÓRZ SWOJĄ OFERTĘ
W TRZECH PROSTYCH KROKACH

1

WYBÓR PRODUKTÓW

We współpracy z Tobą stworzymy ofertę na wybrane produkty B2B, które będziemy oferować tylko unikalnej grupie resellerów w ramach programu.

2

ZATWIERDZENIE UZGODNIONYCH WARUNKÓW

Przed przygotowaniem oferty zatwierdzimy z Tobą listę części, kwotę i udzielone rabaty, czas trwania promocji oraz opcjonalnie maksymalną liczbę dostępnych sztuk.

3

ZARZĄDZANIE PROMOCJAMI

Kiedy promocja jest już skonfigurowana na naszej platformie, nie musisz już zarządzać żadnymi pracochłonnymi procesami! Oferty są przetwarzane automatycznie.

DOŁĄCZ DO TPP

Czy chcesz skorzystać z tej wyjątkowej nowej usługi?

Kiedy się zarejestrujesz, otrzymasz 3 miesiące bezpłatnego okresu próbnego. Po tym okresie będziesz obciążony kosztami uczestnictwa w wysokości 2.000,- EUR rocznie. Opłata ta pokrywa koszty komunikacji marketingowej skierowanej do naszych resellerów oraz koszty prowadzenia portalu TPP

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI?

Skontaktuj się z naszym zespołem marketingowym - odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w rejestracji.

KONTAKT

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, skontaktuj się z zespołem marketingowym ALSO.

MarketingALSOPolska.PL@also.com