Zasoby partnerów Microsoft


Dołącz do sieci Microsoft Partner Network

Przenieś swój biznes w chmurze na wyższy poziom

Po dołączeniu do sieci partnerskiej firmy Microsoft i zapisaniu się do programu partnerskiego Cloud Solution Provider można uzyskać dostęp do bogatej oferty ekskluzywnych zasobów i usług firm Microsoft i ALSO — obie mają na celu wzrost tempa rozwoju Twojej oferty usług w chmurze.

Szkolenia i certyfikacje

Zyskaj dostęp do bogatej kolekcji szkoleń i certyfikacji zarówno ALSO, jak i Microsoft oraz nowej platformy e-learningowej ALSO, które mają na celu poszerzenie Twojej wiedzy technicznej.

Możliwości wspólnej sprzedaży

Naucz się tworzyć rentowną, nastawioną na wyniki strategię sprzedaży, zwiększać zasięg i rozwijać swoją firmę.

Benefity

Odkryj benefity finansowe i programowe, które pomogą Ci rozszerzyć zakres Twoich rozwiązań i zapewnić rozwój Twojej firmie.

Prawa do użytku wewnętrznego

Zyskaj cenne praw do użytku wewnętrznego dla szeregu produktów firmy Microsoft.

Usługi związane z wejściem na rynek

Uzyskaj dostęp do bogatej oferty usług i rozwiązań w zakresie wejścia na rynek od ALSO i Microsoft, które pomogą Ci wygenerować więcej potencjalnych klientów i zwiększyć tempo rozwoju Twojej firmy.

Benefity od firmy Microsoft zwiększą rozwój Twojej firmy

Zyskaj fundusze na marketing kooperacyjny w ramach programów motywacyjnych firmy Microsoft, angażując się w działania zwiększające świadomość produktów firmy Microsoft. Zdobądź wsparcie z funduszu, rejestrując się do planów wsparcia ALSO związanych z wejściem na rynek i otrzymaj nagrodę za pomoc klientom w osiąganiu ich celów.

Dowiedz się więcej

Uwolnij większą rentowność dzięki wspólnej sprzedaży

Sprzedawaj razem z firmą Microsoft i zyskaj możliwość bezpośredniego prezentowania rozwiązań swojej firmy klientom za pośrednictwem rynku komercyjnego Microsoft. Wykorzystaj markę Microsoft do budowania zaufania klientów i wzmacniania istniejących relacji, wzbogacając jednocześnie ofertę dla klientów o własne specjalizacje.

Dowiedz się więcej

Zwiększ możliwości swojej firmy dzięki prawom do użytku wewnętrznego

Zyskaj dostęp do szerokiego zakresu praw do użytku wewnętrznego dla produktów i rozwiązań firmy Microsoft i pomóż swojej firmie w tworzeniu innowacyjnych aplikacji i usług opartych na produktach i usługach firmy Microsoft. W ten sposób Twoja organizacja może poznać najnowszą technologię rozwiązań w chmurze firmy Microsoft, skuteczniej sprzedawać rozwiązania w chmurze i zwiększyć swoje możliwości.

Dowiedz się więcej

Zwiększ tempo rozwoju strategii wejścia na rynek z ALSO

Niezależnie od tego, czy chcesz zaangażować obecnych klientów, czy pozyskać nowych, ALSO zapewni Ci wszystko od ekscytujących kampanii w zakresie pozyskiwania potencjalnych klientów i dostosowywanych materiałów marketingowych pod Twoją własną marką po programy współfinansowane i spotkania strategiczne. Wspólnie zdefiniujmy, zbudujmy i zrealizujmy Twoją cyfrową strategię marketingową. Ponadto można zyskać dostęp do jeszcze większej ilości zasobów firmy Microsoft w zakresie wchodzenia na rynek!

Poznaj plany wsparcia ALSO w zakresie wejścia na rynek

Poznaj zasoby firmy Microsoft w zakresie wejścia na rynek

Odkryj więcej zasobów firmy Microsoft

Jesteś gotowy, aby zostać partnerem w zakresie rozwiązań w chmurze ALSO?

Postępuj zgodnie z prostą procedurą składającą się z trzech kroków, którą przedstawiamy poniżej

Dołącz do sieci Microsoft Partner Network (MPN)

Dołącz

Zapisz się do programu Cloud Solution Provider jako dystrybutor pośredni.

Zapisz się

Zarejestruj się w ALSO Cloud Marketplace

Zarejestruj się