Rozwiń swoją firmę dzięki mySchneider IT Partner Program

Zabezpiecz swoją firmę na przyszłość dzięki dostosowanemu zestawowi narzędzi, szkoleń i wsparcia, które pomogą Ci odnieść sukces. Certyfikowani partnerzy uczestniczący w programie Premier Edge Software and Digital Services mogą uzyskać do 8% zwrotu za kwalifikujące się urządzenia, oprogramowanie i usługi.

Dowiedz się więcej

Przygotuj się na przyszłość

mySchneider IT Partner Program jest przeznaczony dla dostawców rozwiązań IT, którzy chcą rozwijać swoją działalność w zakresie projektów dotyczących centrów danych i oferować klientom nowe rozwiązania — oraz przygotować się na przyszłość.

Pogłębiaj swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie rozwiązań APC do infrastruktury fizycznej, oprogramowania i usług cyfrowych dzięki narzędziom, programom motywacyjnym, promocjom i szkoleniom — wszystko to przygotowano, aby pomóc Ci w rozwoju, tworzeniu silniejszych relacji biznesowych i oferowaniu wyjątkowych korzyści klientom.

Co uzyskujesz?

Dołącz do mySchneider IT Partner Program i buduj swój biznes poprzez poszerzanie wiedzy, aby lepiej wspierać swoich klientów. Wyjątkowe certyfikowane programy szkoleniowe pomagają zaprezentować umiejętności i przenieść biznes na wyższy poziom przez:

Oferowanie klientom najlepszych rozwiązań w najlepszych cenach dzięki preferencyjnym cennikom i pewnym, solidnym wycenom.

Napędzanie popytu na rynku dzięki szeregowi materiałów handlowych i marketingowych oraz dotacjom na reklamę.

Poszerzanie wiedzy i lepsze wspieranie klientów dzięki połączeniu programów certyfikacyjnych i szkoleniowych.

Szybsze zawieranie umów dzięki narzędziom, konfiguratorom i pomocy technicznej, które przygotowano w celu zaoszczędzenia Twojego czasu.

Wyróżnij swoją firmę

Na konkurencyjnym rynku najważniejsze jest, aby oferować klientom to, co najlepsze. mySchneider IT Partner Program pomaga w oferowaniu klientom usług zasilania awaryjnego i zarządzania energią, które ochronią ich firmy. Oferowanie strategicznego doradztwa w zakresie wielu specjalizacji IT pozwala wyróżnić się na rynku.

Tworzenie zróżnicowanego modelu biznesowego

mySchneider IT Partner Program ma trzy poziomy certyfikacji i wiele specjalizacji, bo każda firma jest wyjątkowa. Dostosuj udział do unikatowych potrzeb Twojej firmy.

Uproszczenie potrzeb

Dzięki specyficznej dla firmy obsłudze użytkownika i spersonalizowanym aktualizacjom statusu, podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych nigdy nie było łatwiejsze.

Odkrycie nowych możliwości biznesowych

Skorzystaj z planów i materiałów wspomagających, które ułatwiają zdobywanie specjalistycznej wiedzy i utrzymanie przewagi nad konkurencją. Jednocześnie rozszerzaj działalność na nowe rynki dzięki wielu narzędziom napędzającym biznes.

Promowanie praktyk kanału sprzedaży

Skorzystaj z najlepszego w swojej klasie wsparcia, szkoleń wprowadzających i doświadczenia, jakie oferuje APC — wszystko to przygotowano, aby zwiększyć Twoją rentowność.

Rozwój przyszłościowej firmy

Dostosuj się do wiodących w branży najlepszych praktyk, aby zwiększyć sprawność biznesową i przygotować się na przyszłość.

Chcesz zostać partnerem APC?

Przystąpienie do mySchneider IT Partner Program nie może być prostsze. Pamiętaj, że certyfikowani partnerzy uczestniczący w programie Premier Edge Software and Digital Services mogą uzyskać do 8% zwrotu za kwalifikujące się urządzenia, oprogramowanie i usługi.

  • Krok 1 Odwiedź stronę mySchneider IT Partner Program.
  • Krok 2 Zarejestruj się, podając swoje dane, i utwórz konto.
  • Krok 3 Ukończ szkolenie.
  • Krok 4 Gratulacje! Bierzesz udział w mySchneider IT Partner Program.

Zarejestruj się