Pomóż swoim klientom zachować łączność i ochronę tej zimy — dzięki APC

Niezawodna ochrona dla firm o każdej wielkości dzięki rozwiązaniom zasilania awaryjnego marki APC firmy Schneider Electric

Dowiedz się więcej

Inteligentne rozwiązanie, dzięki któremu firmy mogą działać jak zwykle

Wahania napięcia, przerwy w dostawie prądu i inne problemy z elektrycznością mogą uszkodzić urządzenia elektroniczne, od których zależą firmy. Wpływa to również na możliwość przeprowadzania podstawowych transakcji oraz wszystkich innych niezbędnych codziennych działań.

Klienci muszą utrzymać zasilanie, co oznacza, że jego ochrona jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. W czasach, gdy zasilanie z sieci energetycznej jest zawodne, rozwiązaniem jest zasilacz awaryjny, czyli UPS.

Zasilacz awaryjny APC z firmy Schneider Electric: niezawodne rozwiązanie podtrzymywania zasilania

Zasilacz awaryjny pomaga chronić urządzenia i dane przed wahaniami lub całkowitą przerwą w zasilaniu, zapewniając niezawodną łączność i ochronę w każdej sytuacji. Po wykryciu przerwy w dostawie prądu lub wahań napięcia akumulator zasilacza awaryjnego automatycznie zasila urządzenia, aby utrzymać ich normalną pracę.

Firma Schneider Electric oferuje szeroką gamę rozwiązań zasilaczy awaryjnych APC dostosowanych do różnych okoliczności zarówno w małym biurze domowym z kilkoma urządzeniami, jak i w dużych przedsiębiorstwach, w których działa wiele aplikacji o znaczeniu krytycznym.

APC Back-UPS i APC Smart-UPS:
rozwiązania dla każdej firmy

APC Back-UPS

Do urządzeń domowych i małych biur:

  • APC Back-UPS BX
  • APC Back-UPS Pro
Kup teraz

APC Smart-UPS, Smart-UPS On-Line,
Easy-UPS*

Dla firm, w których działają krytyczne aplikacje:

  • APC Smart-UPS SMT
  • APC Smart-UPS On-Line SRT
  • APC Easy-UPS On-Line SRV

Kup teraz