Lokalny rynek z rozbudowanym katalogiem usług typu „chmura” i usług wartości dodanej

ALSO Cloud Marketplace

Za pośrednictwem platformy Cloud ALSO komunikuje ze sobą dostawców i sprzedawców oraz umożliwia im opracowanie odpowiednich rozwiązań chmurowych dla swoich klientów.

odwiedź teraz
ALSO B2B Sklep

ALSO Webshop

Webshop - system e-commerce do obsługi europejskiego rynku B2B

Odwiedź Teraz

Szybkie dostawy. Solidne usługi. Skuteczne rozwiązania.

Webshop - podstawowy system sprzedażowy ALSO Polska. Platforma została zbudowana jako innowacyjne narzędzie umożliwiające kompleksowe zarządzanie zakupami, dzięki czemu jest w stanie sprostać nawet najbardziej zróżnicowanym potrzebom i wymaganiom klientów.

Więcej informacji.

Dynamika sektora technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) powoduje, że ciągła optymalizacja funkcji i procesów staje się koniecznością oraz wymaga inwestycji w nowe platformy. Biorąc to pod uwagę, ALSO Polska korzysta z innowacyjnych narzędzi i platform e-commerce. InterLink i ALSO Webshop stanowią centrum wymiany handlowej towarów i usług sektora ICT.

Z uwagi na brak efektu skali, mali i średni przedsiębiorcy nie zawsze są obsługiwani bezpośrednio przez dostawców. W ich przypadku ALSO jest w stanie przejąć procesy takie jakpłatności, logistyka czy kontrola kredytowa. Większe firmy, które ze względów ekonomicznych również zlecają zewnętrzną obsługę funkcji i procesów, mają możliwość pobrania ich od ALSO w formie modułów.

Dla dostawcy przejęcie tych zadań sprawi, że będzie to dużo mniej skomplikowane, a zatem ułatwi dostęp do różnorodnych kanałów i regionów. Mniejsze firmy dostawcze, które nie mają własnej struktury organizacyjnej w kraju, korzystając z usług ALSO uzyskują dostęp do rynku.