1. cofnij

Program Edge Software & Digital Services

Dodaj usługi Managed Power do swojej oferty i zwiększ przychody!

Zasilaj infrastrukturę brzegową dzięki usługom Managed Power firmy Schneider Electric

Coraz więcej firm rezygnuje z dużych centrów danych w jednej lokalizacji na rzecz mniejszych, rozproszonych centrów danych na brzegu sieci. Stawia to menedżerów IT przed wyjątkowym wyzwaniem: jak sobie radzić z przerwami w dostawie prądu?

Przerwy w dostawie prądu są najważniejszą przyczyną przestojów w brzegowych centrach danych. Zagrażają one dostępności aplikacji oraz danych i mogą poważnie wpłynąć na normalne funkcjonowanie firmy. Brak menedżerów IT, którzy mogliby diagnozować zasilanie i problemy na miejscu, zwiększył złożoność i czasochłonność rozwiązywania problemów oraz konserwacji.

Zapewnij swoim klientom korzystającym z infrastruktury brzegowej stałe zasilanie oraz łączność dzięki usługom Managed Power i oprogramowaniu Edge firmy Schneider Electric.

Zaoferuj klientom program Edge Software & Digital Services

Poszerz ofertę usług o program Schneider Electric Edge Software & Digital Services i zapewniaj klientom zalety zdalnego zarządzania i monitorowania oraz fizycznej konserwacji.

Program Schneider Electric Edge Software & Digital Services umożliwia pomaganie klientom w monitorowaniu i zarządzaniu zasilaczami, zabezpieczeniami oraz środowiskiem na brzegu sieci, a także izolowaniu, diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów zarówno zdalnie, jak i na miejscu.

Wybierz jeden z czterech modeli usług dostosowanych do Twojej sytuacji i zacznij przejmować kontrolę nad systemami zasilania infrastruktury brzegowej swoich klientów.

Modele usług Managed Power

EcoStruxure IT Expert

 • Ty będziesz monitorować systemy zasilania infrastruktury brzegowej swoich klientów za pomocą oprogramowania Edge.
 • Ty będziesz obsługiwać centrum danych swoich klientów w przypadku awarii zasilania, problemów z bezpieczeństwem lub problemów środowiskowych, wysyłając w teren własny zespół techników.

EcoStruxure Asset Advisor

 • APC będzie monitorować systemy zasilania infrastruktury brzegowej Twoich klientów w Twoim imieniu i powiadamiać Cię o wszelkich problemach z zasilaniem, bezpieczeństwem lub środowiskiem infrastruktury brzegowej.
 • Ty będziesz obsługiwać centrum danych swoich klientów w przypadku awarii zasilania, problemów z bezpieczeństwem lub problemów środowiskowych, wysyłając w teren własny zespół techników.

 • You monitor,
  You service.
 • You monitor,
  We service.
 • We monitor,
  You service.
 • We monitor,
  We service.

Usługa Dispatch*

 • Ty będziesz monitorować systemy zasilania infrastruktury brzegowej swoich klientów za pomocą oprogramowania Edge i powiadamiać APC o wszelkich problemach z zasilaniem, bezpieczeństwem lub środowiskiem infrastruktury brzegowej.
 • APC będzie obsługiwać centrum danych Twoich klientów w przypadku awarii zasilania, problemów z bezpieczeństwem lub problemów środowiskowych, wysyłając w teren własny zespół techników.

* Usługi Dispatch są dostępne tylko w regionie Niemiec, Austrii i Szwajcarii

Usługa Monitoring and Dispatch*

 • APC będzie monitorować systemy zasilania infrastruktury brzegowej Twoich klientów w Twoim imieniu.
 • APC będzie obsługiwać centrum danych Twoich klientów w przypadku awarii zasilania, problemów z bezpieczeństwem lub problemów środowiskowych, wysyłając w teren własny zespół techników.

* Usługi Dispatch są dostępne tylko w regionie Niemiec, Austrii i Szwajcarii

Dołącz do programu Schneider Electric Edge Software & Digital Services

Uzyskaj certyfikat i zacznij sprzedawać usługi Managed Power Services już dziś!

Zostań partnerem APC i uzyskaj dostęp do programu Schneider Electric Edge Software & Digital Services.
Zdobądź certyfikat w zakresie budowania, sprzedaży oraz świadczenia usług Managed Power i szybko zyskaj nowe źródła regularnych przychodów. Dowiesz się, jak zdalnie monitorować i naprawiać systemy zasilania brzegowych centrów danych swoich klientów oraz nimi zarządzać, a także uzyskiwać wgląd w kluczowe parametry bezpieczeństwa i środowiska.
Jako certyfikowany partner zyskujesz następujące specjalne korzyści:

Zbuduj dział usług zarządzanych

Zmniejsz wydatki operacyjne związane z rozwojem własnej oferty usług zarządzanych dzięki partnerstwu z APC.

Zyskaj dostęp do szeregu narzędzi i zasobów

Uzyskaj wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć monitorowanie systemów zasilania brzegowych centrów danych i zarządzanie nimi.

Zwiększ rentowność

Zwiększ swoją rentowność dzięki preferencyjnym cenom i najlepszym ofertom.

Zwiększ przychody z usług

Dodaj do oferty usługi Managed Power Services i skorzystaj z rosnącego rynku

Oferuj zdalny monitoring

Pomóż klientom w zdalnym monitorowaniu zasilania, bezpieczeństwa i środowiska w centrach danych

Korzystaj z pełnego wsparcia

Zyskaj bezpośredni dostęp do lokalnego przedstawiciela handlowego i menedżerów ds. sukcesu partnerów.

Opcje certyfikacji partnerów

Wybierz jedną z dwóch opcji certyfikacji partnera odpowiednio do swoich potrzeb.

Wybierz poziom certyfikacji

Korzyści

 • Dowiedz się, jak wybrać, zarekomendować i sprzedać odpowiednie rozwiązanie IT w środowiskach przetwarzania danych na brzegu sieci.
 • Poznaj naszą elastyczną ofertę Edge Software and Digital Services, aby świadczyć całodobowo usługi zdalnego monitorowania i wsparcia na miejscu.
 • Zyskaj dostęp do narzędzi i programów motywacyjnych dostępnych wyłącznie dla certyfikowanych partnerów.Zobacz wymagania

Certyfikacja na poziomie Premier

Benefits

 • Dowiedz się, jak rozszerzyć, rozwinąć i zróżnicować istniejącą ofertę monitorowania lub usług, dodając usługi Managed Power.
 • Wybieraj i rekomenduj swoim klientom właściwe rozwiązania.
 • Monitoruj, zarządzaj i rozwiązuj problemy związane z rozproszonymi wdrożeniami IT swoich klientów.
 • Zyskaj dostęp do narzędzi i programów motywacyjnych dostępnych wyłącznie dla certyfikowanych partnerów programu Managed Services & Software.

Zobacz wymagania

Chcesz dołączyć do programu Schneider Electric Edge Software & Digital Services?

Zostań partnerem APC i rozpocznij certyfikację już dziś. Wypełnij poniższy formularz, a skontaktuje się z Tobą specjalista z zespołu ALSO.