Nabywcy

ALSO współpracuje z ponad 100000 nabywców: sprzedawcami działającymi w sektorze przedsiębiorstw, sprzedawcami typu VAR, sprzedawcami w grupie małych i średnich firm, sprzedawcami detalicznymi oraz sprzedawcami internetowymi.

Oferujemy usługi wspomagające rozwój biznesu. Dzięki temu pomagamy naszym Partnerom zwiększać ich konkurencyjność.

Oferujemy usługi dostosowane do indywidualnych wymagań, takie jak na przykład, konfiguracje projektów, wsparcie przedsprzedażowe czy projekty dla instytucji publicznych, na które ogłaszane są przetargi. Sprzedawcy detaliczni i internetowi doceniają szybkość realizacji usług i elastyczność ALSO - od elektronicznej wymiany danych, po usługi logistyczne i magazynowanie lub wysyłki realizowane pod obcą marką. Konkurencyjne oferty ALSO umożliwiają także dystrybutorom w grupie małych i średnich firm sprawne korzystanie ze sklepu internetowego, finalizowanie transakcji dotyczących usług finansowych lub skorzystanie z usług logistycznych. Za pośrednictwem platformy ALSO dla rynku B2B nabywcy mogą pobrać idealnie dopasowane usługi wspomagające rozwój biznesu. Celem jest ciągła optymalizacja, tworzenie nowych ofert i udostępnianie funkcji oraz zwiększenie konkurencyjności firmy klienta.

Nabywcy

Dystrybutorzy w sektorze przedsiębiorstw — dystrybutorzy w grupie małych i średnich firm — Sprzedawcy typu VAR — Sprzedawcy detaliczni — Sprzedawcy internetowi