Klienci

Grupa ALSO współpracuje z ponad 100 000 klientów w 28 krajach. Naszymi klientami są firmy ITC zajmujące się sprzedażą sprzętu, oprogramowania oraz rozwiązań.

Oferujemy usługi wspomagające rozwój biznesu. Dzięki temu pomagamy naszym Partnerom zwiększać ich konkurencyjność.

Oferujemy usługi dostosowane do indywidualnych wymagań naszych Klientów w obszarze technologii obejmujące doradztwo techniczne i przygotowanie konfiguracji rozwiązania czy usługi wdrożeniowe i serwisowe. Nasi Klienci doceniają szybkość realizacji i elastyczność usług oferowanych przez ALSO - od elektronicznej wymiany danych, narzędzi w postaci platform dedykowanych do obsługi modelu transakcyjnego ALSO Webshop i „as a service” ALSO Cloud Marketplace, po spersonalizowane usługi logistyczne realizowane pod marką własną Klienta.

ALSO WEBSHOP

ALSO Webshop to platforma umożliwiająca kompleksowe i bezpieczne zarządzanie zakupami, dzięki czemu jest w stanie sprostać nawet najbardziej zróżnicowanym potrzebom i wymaganiom klientów. Korzystając z ALSO Webshop możesz zwiększyć swoją sprzedaż i marżę, zredukować koszty a dzięki innowacyjnym modułom i funkcjonalnościom oszczędzić swój czas. Dzięki przejrzystemu drzewu kategorii produktowych oraz prostym funkcjom wyszukiwania i zaawansowanego filtrowania w ciągu kilku sekund znajdziesz potrzebne produkty w sklepie internetowym ALSO. Oprócz intuicyjnych, podstawowych funkcjonalności w ALSO Webshhop, możesz skorzystać z wielu dostępnych narzędzi zakupowych i praktycznych konfiguratorów produktów i usług, które są tworzone i rozwijane po to, aby ułatwić codzienną pracę i pomóc w dostarczeniu atrakcyjnej i funkcjonalnej oferty dla klienta końcowego. Prosta ścieżka zakupowa z możliwością stworzenia zamówień zbiorczych i rezerwacji oraz możliwością płatności online wraz z dostępnymi modułami śledzenia zamówień, pozwala na kompleksową kontrolę zarówno przedsprzedażową jak i posprzedażową swoich zamówień oraz płatności.

ALSO CLOUD MARKETPLACE

Platforma ALSO Cloud to nie tylko automatyzacja usług typu „chmura”. Jest to najbardziej kompleksowy z dostępnych na rynku marketplace, z zestawem funkcjonalności obejmującym sprzedaż, pomoc, raporty i samoczynną obsługę rozmaitych usług typu „chmura”.

Korzyści dla Naszych Klientów

  • Rozmaitość usług chmury sieciowej. Dostęp do wielu wysokiej jakości usług chmury sieciowej od wielu dostawców i firm ISV.
  • Wszystko w jednym miejscu. Możliwość łączenia w pakiety, sprzedawania i zarządzania unikalnymi połączeniami usług w różnych kategoriach odpowiednio do popytu na rynku.
  • Usługi wartości dodanej. Możliwość korzystania z usług wartości dodanej ALSO w rodzaju usług finansowych i marketingowych, pozwalających na maksymalnie szybkie zaoferowanie produktu na rynku i w chmurze sieciowej.
  • Lokalna obsługa. Oferowanie usług na lokalnym rynku, we własnym języku, lokalnej walucie, z pomocą na miejscu i wsparciem rynkowym ze strony miejscowego zespołu grupy ALSO.

KLIENCI

Sprzedawcy sprzętu i rozwiązań IT (SMB Resellers) — Integratorzy Sprzętu IT (Value Add Resellers) — Firmy IT tworzące oprogramowanie na zamówienie (ISV) — Sprzedawcy detaliczni sprzętu RTV i AGD (Retailers) — Sprzedawcy detaliczni sprzętu RTV i AGD online (E-tailers)