Szybsza sprzedaż, szybsze zyski

Klienci wydają się wymagający tylko wtedy, gdy nie masz odpowiednich rozwiązań. W ramach oferty HPE Top Value Offers (TVO) możesz zaspokajać potrzeby klientów jak nigdy dotąd.

Dzięki TVO klienci z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) będą wybierać Twoją firmę w pierwszej kolejności ze względu na idealne rozwiązania w doskonałych cenach.

Odpowiednia oferta, w odpowiednim momencie, w odpowiedniej cenie

Top Value Offers to oferowane ze zniżką pakiety w ramach jednego zamówienia, które obejmują najpopularniejsze konfiguracje serwerów oraz pamięci masowej i zaspokajają szeroki zakres potrzeb MŚP związanych z aplikacjami i obciążeniami.

Zorientowanie na klienta

Firma HPE dobrała swoje najpopularniejsze i najlepiej sprzedające się konfiguracje do najpilniejszych potrzeb i najważniejszych zastosowań u klientów z sektora MŚP. Dzięki temu mogą oni sprawnie zaspokoić swój popyt w jednym miejscu.

Szybka i łatwa realizacja

Koniec z długimi procedurami OPG i długimi czasami realizacji zamówień CTO. Pakiety są dostępne w magazynie i można je szybko wysyłać do klientów.

Elastyczność

Elastyczność jest słowem modnym, ale w tym przypadku bardzo trafnym. Top Value Offers to gotowe pakiety zaspokajające potrzeby niemal wszystkich MŚP, ale można też do nich dodawać opcje. Połączenie produktów podstawowych z opcjami, oprogramowaniem i usługami HPE Pointnext to solidna podstawa przystępnego cenowo, niezawodnego i gotowego do użytku rozwiązania.

Przodujące w branży produkty

Produkty HPE z segmentu serwerów, pamięci masowej i sieci cieszą się znakomitą reputacją ze względu na jakość, bezpieczeństwo i łatwość obsługi. Rozwiązania HPE przodują na rynku dzięki zabezpieczeniom Silicon Root of Trust wbudowanym we wszystkie serwery Proliant czy ujednoliconemu narzędziu programowemu OneView do zarządzania całą infrastrukturą IT.

Top Value Offers w iQuote

Pakiety Top Value Offers są dostępne w iQuote. To najłatwiejszy sposób konfiguracji, wyceniania i sprzedawania produktów HPE. Aby wyświetlić pakiety Top Value Offers w iQuote w cenach uzgodnionych z ALSO, uruchom iQuote stąd.