Przedstawiamy serię Solidigm D7

— przechowanie danych zgodnie z rzeczywistymi potrzebami rld

Oferta najbardziej zaawansowanych w branży produktów
z interfejsem PCle 4.0 zaprojektowanych z najwyższą jakością i
niezawodnością. Na potrzeby ponadprzeciętnej wydajności w świecie rzeczywistym.

Dowiedz się więcej


Najbardziej zaawansowane w branży urządzenia z interfejsem PCle 4.0

Poznaj najnowsze produkty ze zoptymalizowanej pod kątem wydajności serii D7 firmy Solidigm: dyski Solidigm™ D7-P5520 i D7-P5620.

Te najwszechstronniejsze i najwydajniejsze dyski SSD zaprojektowano w celu spełnienia wymagań klientów pod względem wytrzymałości, pojemności oraz kształtu. Dzięki połączeniu wiedzy o wielu generacjach interfejsu PCIe 4.0 i dogłębnej znajomości branży firma Solidigm oferuje najbardziej zaawansowane produkty z interfejsem PCIe 4.0, których wydajność zaspokoi potrzeby rzeczywistych zastosowań.

Serię D7 zaprojektowano z myślą o efektywnym przyspieszeniu
obsługi obciążeń obliczeniowych i pamięci masowej
— w chmurze oraz przedsiębiorstwie — w wielu konfiguracjach serwerów 1U i 2U.


Następna generacja rozwiązań do przechowywania danych


D7-P5520

Przygotowany do obsługi zastosowań o dużym obciążeniu operacjami odczytu, bardzo wydajny dysk SSD PCIe 4.0 o standardowej wytrzymałości ma pojemność do 15,36 TB

Dowiedz się więcej


D7-P5620

Przeznaczony do zastosowań o mieszanych obciążeniach dysk SSD PCIe 4.0 o średniej wytrzymałości ma pojemność do 12,8 TB.

Dowiedz się więcej

Większa wydajność i dodatkowe korzyści

Przy wyborze najlepszych rozwiązań do przechowywania danych nie należy opierać się wyłączenie na specyfikacji technicznej. Ważnym elementem dokładnej oceny wydajności pamięci masowej jest przetestowanie jej w wielu rzeczywistych scenariuszach.

Testy w zastosowaniach o mieszanych obciążeniach, przy zakłóceniach w otoczeniu i dużych obciążeniach operacjami zapisu dowiodły, że wiodące w branży rozwiązania Solidigm do centrów danych charakteryzują się energooszczędnością i gęstością pamięci, które zapewniają niezawodną wydajność przy znacznych wymaganiach.

Zobacz, jak dysk D7-P5520 wypada w porównaniu z innymi dyskami SSD:

Dowiedz się więcej o tym, jak firma Solidigm wykorzystała dekady kontaktów z klientami i technicznych innowacji, aby zapewnić większą wydajność oraz dodatkowe korzyści — w celu zaspokojenia potrzeb współczesnych przedsiębiorstw i środowisk chmurowych.

Dowiedz się więcej