Rozwijaj i kształtuj swój biznes: poznaj program partnerski mySchneider IT

Zabezpiecz swoją firmę na przyszłość dzięki dostosowanemu zestawowi narzędzi, szkoleń i wsparcia, które pomogą Ci odnieść sukces.

Dowiedz się więcej

Przygotowanie na przyszłość

Program partnerski mySchneider IT jest skierowany do dostawców rozwiązań IT, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność projektową w sektorze centrów danych, oferować klientom nowe rozwiązania i przygotować się na przyszłość.

Pogłęb swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie rozwiązań APC przeznaczonych do infrastruktury fizycznej, oprogramowania i usług cyfrowych dzięki narzędziom, promocjom, korzyściom i szkoleniom. To wszystko umożliwi Ci szybszy rozwój, tworzenie silniejszych relacji biznesowych i oferowanie klientom wyjątkowych korzyści.

Co uzyskasz?

Najlepsze rozwiązania w najatrakcyjniejszych cenach dla Ciebie i Twoich klientów dzięki preferencyjnym cennikom i gwarancjom stałych cen.

Różne materiały sprzedażowe i marketingowe, a także dotacje na reklamy, aby stymulować popyt rynkowy.

Rozszerzoną wiedzę specjalistyczną dla Ciebie oraz lepsze wsparcie dla Twoich klientów dzięki połączeniu programów certyfikacyjnych i szkoleniowych.

Narzędzia, konfiguratory i wsparcie techniczne przygotowane tak, aby zaoszczędzić Twój czas i umożliwić szybsze finalizowanie transakcji.

Wyróżnij swoją firmę na tle innych

Program partnerski mySchneider IT pozwala chronić firmy klientów poprzez świadczenie usług zasilania awaryjnego i zarządzania energią. Wyróżnij się wśród konkurentów i uzyskaj:

Możliwość opracowania zróżnicowanych modeli biznesowych

Trzypoziomowa, wielospecjalistyczna struktura uwzględniająca niepowtarzalne modele biznesowe z możliwością elastycznego rozwoju zróżnicowanych kompetencji.

Uproszczenie i zwiększenie przejrzystości

Specyficzne dla firmy środowisko użytkownika ze spersonalizowanymi aktualizacjami statusu wymagań i certyfikatów umożliwia szybkie i skuteczne podejmowanie decyzji strategicznych.

Elastyczność na potrzeby przyszłego rozwoju

Dostosowanie do wiodących w branży praktyk w celu zwiększenia elastyczności biznesowej pod kątem przyszłego rozwoju i zmian dotyczących partnerów handlowych.

Pomoc w wykorzystaniu nowych możliwości biznesowych

Kluczowe wsparcie i plany działania pozwalają na zdobywanie wiedzy specjalistycznej niezbędnej na nowych rynkach oraz utrzymanie skuteczności i konkurencyjności na już istniejących.

Stabilne warunki dla partnerów handlowych

Podtrzymywanie podstawowej obietnicy APC i polityki względem partnerów handlowych w celu zwiększenia ich rentowności i zapewnienia najlepszych w swojej klasie warunków działania, wsparcia oraz obsługi.

Wykorzystaj w pełni swoje partnerstwo

Program partnerski mySchneider IT to sprawdzony, przygotowany z myślą o partnerach fundament i szeroki zakres korzyści, które pomagają w dywersyfikacji i wzmocnieniu Twojego niepowtarzalnego modelu biznesowego.

Wybierz jedną z trzech specjalizacji i odkryj bogactwo narzędzi biznesowych, ułatwień i zasobów, które pomogą Ci lepiej obsługiwać klientów.

Dostawca rozwiązań IT

Pomóż swoim klientom lepiej zidentyfikować potrzeby oraz skonfigurować i zainstalować rozwiązania infrastruktury IT.

Idealne dla rozproszonych infrastruktur IT/przetwarzania na brzegu sieci, centrów danych w mikro oraz małych i średnich firmach.

Dostawca oprogramowania i usług IT

Specjalizacja we wdrażaniu zarządzania cyklem życia, w tym możliwości odsprzedaży, monitorowania i zarządzania środowiskiem.

Idealne do hybrydowych usług IT, usług zarządzania i monitorowania w siedzibie firmy i poza nią.

Dostawca rozwiązań dla centrów danych

Poszerz swoje kompetencje oraz wyspecjalizuj się w zasilaniu i chłodzeniu środowisk krytycznych. Zadbaj o skalowalność sieci swoich klientów i łatwość zarządzania poprzez zwiększenie dostępności, sprawności i wydajności infrastruktury danych.

Odpowiednie do zastosowań regionalnych, w tym centrów danych średnich/dużych przedsiębiorstw.

Chcesz zostać partnerem APC?

Zarejestruj się