1. cofnij

TERAZ 2X WIĘCEJ PUNKTÓW DLA WYBRANYCH PRODUKTÓW!

Kupuj produkty objęte promocją i zbieraj Bonusowe Punkty!

Już prawie 3 000 produktów czeka na Ciebie!

Chcesz zdobyć cenne nagrody i czerpać dodatkową radość ze swoich zakupów? Wystarczy, że odwiedzisz naszą platformę sprzedażową ALSO Webshop i kupisz produkty objęte promocją!

Kupując produkty objęte promocją ALSO Bonus Club, otrzymujesz Punkty Bonus, które możesz w dowolnym momencie wymienić na nagrody. Sam decydujesz kiedy i na jakie nagrody je wymieniasz.

Wybierz z setek nagród, które dla Ciebie przygotowaliśmy w sklepie ALSO Bonus Club Giftshop!

Warunki uczestnictwa

Dołącz do klubu!
Zarejestruj się w ALSO Bonus Club. Po dokonaniu rejestracji już w ciągu 24 godzin możesz zacząć cieszyć się korzyściami, które daje uczestnictwo w ALSO Bonus Club.

Sprawdzaj promocje
Wejdź na stronę z promocjami ALSO Bonus Club. Znajdziesz tam aktualne promocje przygotowane przez wielu dostawców ALSO. Kliknij każdą z nich, aby sprawdzić, ile Punktów Bonus możesz zdobyć za zakup produktów objętych akcją.

Zdobywaj Punkty Bonus
Im więcej produktów objętych promocją kupujesz, tym więcej Punktów Bonus zdobywasz. Możesz wejść na swoje konto ALSO Bonus Club, aby zobaczyć, ile punktów udało Ci się zdobyć.

Odbieraj nagrody
W sklepie z nagrodami ALSO Bonus Club Giftshop dostępnych jest ponad 1200 różnych nagród. Tylko od Ciebie zależy, na co przeznaczysz swoje Punkty Bonus. Sprawdź, jakie nagrody są dostępne.