Witamy w portalu APC

Większa sprzedaż i rentowność, dostosowanie do Twojej firmy, poprawa Twojej konkurencyjności w dynamicznym otoczeniu rynkowym.


Tak to działa:

Jako dystrybutor / sprzedawca APC możesz tutaj bezpłatnie zarejestrować się w programie punktów bonusowych „Power for your Business” firmy APC i utworzyć swój login (nazwa użytkownika i hasło).

Uczestnicy czerpią korzyści z wielu zalet. Na podstawie obrotu uzyskanego ze sprzedaży produktów firmy APC otrzymuje się punkty bonusowe, które można wymienić na produkty APC, kupony na zakupy i paliwo, kupony na usługi i inne cenne nagrody.

Ponadto za wzrost sprzedaży nagradzamy dodatkowymi punktami bonusowymi oraz oferujemy specjalne promocje na wybrane grupy produktów. Partnerzy APC, którzy już się zarejestrowali (status partnera „Registered”, „Select”, „Premier”) od razu otrzymają bonus powitalny w postaci 250 punktów. Pod koniec roku partnera, który uzyskał najlepsze wyniki, nagradzamy nagrodą specjalną. – Dajcie się zaskoczyć! Zarejestruj się teraz i zacznij czerpać korzyści...

Przejdź do rejestracji
Christian Nagel
Product Manager
+49 2921 99-5787
Christian.Nagel@also.com
Jens Gieseke
Focus Sales Manager Infrastructure
+49 2921 99-5780
Jens.Gieseke@also.com