1. cofnij

Zdobądź poufne informacje prosto od ekspertów

Podcast IT Channel Perspectives firmy APC Schneider Electric obejmuje wiele tematów: od zagadnień transformacji cyfrowej po olbrzymie znaczenie zrównoważonego rozwoju i gospodarki o obiegu zamkniętym. Przedstawia wszystkie nowe technologie i trendy wpływające na organizacje partnerów handlowych w branży IT — obecnie oraz w przyszłości.

Jak wyprzedzić konkurentów — dzięki nowemu spojrzeniu na wyzwania partnerów handlowych w branży IT

Ten podcast powstał z myślą o dostawcach rozwiązań IT, VAR, sprzedawcach, małych i średnich firmach, specjalistach ds. integracji systemów i dystrybucji.

Partnerzy handlowi w branży IT muszą być na bieżąco z wieloma sprawami — od stosowania zasad zrównoważonego rozwoju po rozszerzanie działalności firm i umożliwianie transformacji cyfrowej. A próby nadążania za szybko pojawiającymi się trendami i nowymi technologiami przy jednoczesnym rozwijaniu firmy mogą być sporym obciążeniem.

Każda część podcastu IT Channel Perspectives jest poświęcona omówieniu konkretnego wyzwania lub trendu i zawiera porady specjalistów dotyczące rozwijania firm. Poznaj przemyślenia i pomysły, a także dowiedz się, jak nowe technologie wpływają na branżę. Podcast IT Channel Perspectives obejmuje różnorodne zagadnienia: od przemysłowego przetwarzania danych na brzegu sieci po gospodarkę o obiegu zamkniętym i uzupełnianie braków w umiejętnościach z zakresu IT.

Dostępny na ulubionych platformach streamingowych: Apple Podcasts, Spotify, Google Play i Stitcher.

Dowiedz się więcej

Zrównoważony rozwój i gospodarka o obiegu zamkniętym: napędzanie zmian w firmach partnerów handlowych branży IT

Ósma część podcastu IT Channel Perspectives obejmuje dogłębną analizę wpływu zrównoważonego rozwoju, gospodarki o obiegu zamkniętym i zerowej emisji netto na branżę. Jest to jedno z najważniejszych pytań naszych czasów, a badania Schneider Electric prognozują wzrost zapotrzebowania na energię w branży IT o 50% do 2030 roku. Jak więc firmy mogą zrównoważyć zużycie energii przez IT i emisję CO2 z redukcją śladu węglowego?

Dyrektor zarządzająca inmac wstore (Francja) Isabelle Allegaert i wiceprezes Secure Power Division (Francja) Elena Fedotova oraz Schneider Electric przedstawiają swoje opinie na temat tego, w jaki sposób firmy partnerów handlowych z branży IT mogą zmniejszyć swój wpływ na środowisko, jednocześnie zaspokajając potrzeby klientów.

Poznaj inicjatywy zrównoważonego rozwoju podejmowane przez Schneider Electric i inmac wstore w celu wdrożenia gospodarki o obiegu zamkniętym, zmniejszenia wpływu na środowisko i pomocy użytkownikom końcowym w zarządzaniu zużyciem energii.

Posłuchaj teraz