May 2-5, 2022

End-to-end solutions,
endless possibilities

Meet Us in Vegas

Świat Technologii Dell jest jak park rozrywki dla pasjonatów technologii

Nasza sztandarowa impreza powraca do Las Vegas i będzie obfitować w więcej technologii niż kiedykolwiek. Od nowych, zaawansowanych sesji roboczych i laboratoriów praktycznych po interaktywne demonstracje i dostosowane do potrzeb ścieżki edukacyjne - przyjedźcie gotowi na nowe pomysły i praktyczne spostrzeżenia, które pomogą Wam dokonać kolejnego przełomu.

Poznaj świat jak nigdy dotąd


Wszyscy eksperci

Pionierzy branży są tu po to, aby zainspirować Cię do zrobienia kolejnego wielkiego przedsięwzięcia - od Keynotes po Guru Sessions.


Cała technologia

Laboratoria praktyczne i interaktywne demonstracje pozwolą Ci zanurzyć się głębiej w technologii, z której korzystasz na co dzień.


Wszystkie połączenia

Wzmocnij swoją profesjonalną sieć kontaktów z rówieśnikami i ekspertami branżowymi.

Dodatki osobiste


Laboratoria praktyczne

Przetestuj najnowsze technologie, korzystając z pokazów demonstracyjnych i laboratoriów dla wszystkich poziomów zaawansowania.


Laboratoria praktyczne

Przetestuj najnowsze technologie, korzystając z prezentacji demonstracyjnych i laboratoriów dla wszystkich poziomów zaawansowania.


Laboratoria praktyczne

Przetestuj najnowsze technologie, korzystając z prezentacji demonstracyjnych i laboratoriów dla wszystkich poziomów zaawansowania.

Program dla Absolwentów powraca

Niezależnie od tego, czy w przeszłości dołączyliście do nas osobiście, czy też cyfrowo, z radością witamy Was z powrotem. Aby wyrazić naszą wdzięczność za Wasze zaangażowanie i udział, oferujemy członkom Programu dla Absolwentów więcej udogodnień i ofert specjalnych niż kiedykolwiek wcześniej.

SKORZYSTAJ Z UAKTUALNIENIA

Poznaj świat technologii firmy Dell


Uzasadnij swój wyjazd w czterech krokach

Potrzebujesz pomocy w przekonaniu swojego przełożonego, że udział w konferencji Dell Technologies World jest obowiązkowy? Dostosuj swój list uzasadniający w czterech krokach.

List uzasadniający '


Pokonaj pośpiech i zdobądź punkty. Zgłoś się po prezent dla pierwszych ptaków

Prezenty dla początkujących są już dostępne. Zarejestruj się do 28 lutego, aby zaoszczędzić 200 USD na pełnej wejściówce na konferencję i otrzymać wybrany przez siebie prezent dla wczesnego uczestnika.

Zgłoś swój prezent '


Jeszcze więcej technologii w świecie Dell Technologies World

Na konferencji Dell Technologies World wszystko się łączy - pojawiające się trendy, innowacyjne produkty i konkretne sposoby, w jakie ludzie tacy jak Ty przekształcają organizacje.

Czego się spodziewać '


Dostosuj swoje doświadczenie szkoleniowe

Skorzystaj z wyjątkowej ścieżki szkoleniowej, która pomoże przyspieszyć Twój wzrost i rozwój już dziś oraz w następnej dekadzie.

Ścieżki szkoleniowe '

Aktywuj swoją markę. Podziel się ważnymi wiadomościami. Generuj kontakty

Nawiąż kontakt ze społecznością Dell Technologies, ogłaszaj nowe produkty, rozwijaj bieżące pomysły i zyskaj widoczność na rynku.

ZOBACZ 2021 SPONSORÓW ZOSTAŃ SPONSOREM


Dziękujemy naszym Diamentowym Sponsorom 2021.

Join the #DellTechWorld conversation.