EATON Powering Business Worldwide

Energia jest fundamentalną częścią naszego świata. Dlatego też jesteśmy zaangażowani w poprawę jakości życia ludzi i środowiska naturalnego poprzez niezawodne, wydajne i bezpieczne technologie zarządzania energią. Ponieważ jest to naprawdę ważne. A my jesteśmy tu po to, aby upewnić się, że to co ważne działa.

Aby pomóc w utrzymaniu ciągłości działania i zapobieganiu przestojom produkcyjnym, firma Eaton oferuje kompleksowe portfolio urządzeń zasilania gwarantowanego i dystrybucji energii, chroniąc Twój biznes przed wieloma zagrożeniami, w tym przed przerwami w dostawie prądu, przepięciami i wyładowaniami piorunowymi. Firma Eaton oferuje również zestaw produktów do zarządzania energią, które umożliwiają monitorowanie i kontrolę infrastruktury energetycznej.

Zakup zasilacza bezprzerwowego UPS to inwestycja w Twoją firmę, zapewniająca niezawodność i poprawę wyników finansowych.


Zapewnij ciągłość działania Twojego biznesu nawet podczas awarii zasilania. Odwiedź stronę, aby dowiedzieć się więcej o zasilaczach awaryjnych, które zapewniają niezawodne zasilanie dla Twojej firmy. Nie pozwól, aby przerwa w zasilaniu zatrzymała Twój biznes.

Więcej informacji o ofercie

Skontaktuj się z nami

Anna Bodych
BU Datacenter
Also Polska Sp. z o.o.

E-mail: Anna.Bodych@also.com

Videos

Eaton-Microsoft EnergyAware

9PX li-ion

Bezpieczeństwo Network-M2

Krypto-serwerownia w pawlaczu

UPS Eaton 3S Mini

Największy powerbank do komputera

PROMOCJE

OFERTA PRODUKTOWA EATON