APC by Schneider Electric EcoStruxure™

Micro Datacenter ułatwia projektowanie, wdrażanie i obsługę infrastruktury fizycznej w obszarach edge computing. Edge computing jest rozwiązaniem IT opracowanym z myślą o przeniesieniu aplikacji i przetwarzania danych bliżej użytkowników.

Schneider Electric, wiodący specjalista w zakresie transformacji cyfrowej w obszarze zarządzania energią i automatyzacji, pod marką APC by Schneider Electric od wielu lat jest światowym liderem w dziedzinie bezpiecznych rozwiązań w zakresie zasilania awaryjnego. APC oferuje kompleksowe rozwiązania do infrastruktury centrów danych, zasilaczy awaryjnych UPS i szaf rackowych, klimatyzacji precyzyjnej, oprogramowanie do zarządzania, monitoringu oraz projektowana infrastruktury fizycznej.

Popularne Linki

Rozwijaj swoją firmę wraz z programem partnerstwa biznesowego APC

KORZYŚCI I ZALETY

Program wspiera rozwój Twojej firmy oraz umożliwia zacieśnienie współpracy z APC by Schneider Electric. Ewolucja w ramach programu pozwala na podnoszenie dochodów i zwiększenie Twojej rozpoznawalności na rynku. Poznaj korzyści programu i pobierz broszurę.

ROZWIJAJ SIĘ Z PROGRAMEM

Rozwijaj swoją firmę szybciej, uzyskując certyfikaty i ucząc się, w jaki sposób identyfikować nowe możliwości sprzedaży, przyciągać większą liczbę klientów i rozumieć, o co należy pytać przy zaspokajaniu potrzeb klientów za pomocą produktów i rozwiązań APC.
Nasze elastyczne szkolenie rozłożone jest na wiele poziomów programów partnerstwa i specjalizacji obejmujących wszystko, czego potrzeba, aby umożliwić większy rozwój i sukces firmy.

Zacznij już dzisiaj.

POROZUMIENIA STRATEGICZNE APC

APC od wielu lat nawiązuje i rozwija strategiczne porozumienia z globalnymi liderami branży IT. Wspólnie możemy zaoferować zindywidualizowane, przemyślane rozwiązania nawet najbardziej złożonych problemów naszych Klientów. Aktywny udział w porozumieniach strategicznych, biznesowych i technicznych czyni z APC lidera trendów branżowych oraz technologicznych.

Edge Computing: Wspieramy Twoją transformację cyfrową

Lepsza obsługa klienta, zwiększanie efektywności operacyjnej oraz pozyskiwanie nowych źródeł przychodu to przykładowe korzyści płynące z transformacji cyfrowej. Infrastruktura IT ma za zadanie spełniać potrzeby biznesowe i nie inaczej jest w przypadku edge computing. Edge computing pomaga przedsiębiorstwom rozpocząć cyfrową transformację i wykorzystać aplikacje IoT do poprawienia zadowolenia klienta, zwiększenia efektywności operacyjnej oraz pozyskania nowych źródeł przychodu

Skorzystaj z pomocy konfiguratora LEC (Local Edge Configurator) – instrukcja dla partnerów krok po kroku
Obejrzyj film

Przetwarzanie brzegowe opracowano z myślą o przeniesieniu aplikacji i przetwarzania danych bliżej użytkowników. Podczas gdy przetwarzanie w chmurze przyczyniło się do powstania olbrzymich centrów przetwarzania danych, Edge Computing charakteryzuje się obecnością środowisk informatycznych o rozproszonej architekturze ze znaczną liczbą mikrocentrów przetwarzania danych. 

Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o Edge Computing i roli, jaką pełni w cyfrowej transformacji.

Dowiedz się więcej

Kiedy stosujemy rozwiązania Edge Computing? Oto kilka zastosowań.

Videos

Smart-UPS z baterią litowo-jonową

EcoStruxure IT dla Partnerów

Local Edge Configurator

Micro-Data Center 6U

Promocje

Dlaczego biznes i zrównoważony rozwój idą w parze w dzisiejszym świecie? Dzięki pakietowi szkoleń w Schneider Electric Sustainability School dowiesz się, w jaki sposób wiedza na ten temat odróżni Twoją firmę od konkurencji i umożliwi reagowanie na nowe potrzeby klientów.

Program Partnerski mySchneider IT Solutions oferuje konkurencyjne warunki Partnerom sprzedającym rozwiązania użytkownikom końcowym z sektora publicznego.

Jako wiodący producent rozwiązań UPS, Schneider Electric pomaga chronić urządzenia elektryczne w domach i firmach. Nawet jeśli w nadchodzących miesiącach doświadczymy przepięć lub przerw w dostawach prądu, nasze rozwiązania UPS pomogą Ci utrzymać ciągłość działania w tym niepewnym czasie.

Zadbaj o swoją infrastrukturę IT, ciesz się bezpieczeństwem i niezawodnością produktów APC, a przy okazji zgarnij atrakcyjne nagrody. Twoje wakacje dzięki APC&ALSO mogą być jeszcze lepsze!

Narzędzia sprzedażowe dla partnerów

APC by Schneider Electric oferuje liczne filmy, e-booki, broszury/materiały informacyjne i dokumenty, aby wspierać Twój biznes. Sprawdź te najbardzie popularne:

Nowości od APC by Schneider Electric

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach produktowych, promocjach, szkoleniach stacjonarnych oraz webinarach, dołącz do Programu Partnerskiego APC.

Zarejestruj się już dziś