Lenovo – inteligentna technologia dla wszystkich

Witamy w portalu Lenovo ALSO Polska! Znajdziesz tu najważniejsze informacje dotyczące oferty Lenovo w ALSO Polska. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Lenovo to doskonale znany milionom użytkowników renomowany producent urządzeń technologicznych przeznaczonych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Założona w 1984 roku firma jest dziś jednym z największych producentów komputerów osobistych na świecie. Spółka określa samą siebie, jako „lidera w dziedzinie inteligentnej transformacji”, który „tworzy technologie o inteligentnych i intuicyjnych w obsłudze funkcjach, które dostarczają użytkownikom nowych wrażeń”. Opinię te podzielają użytkownicy sprzętu, a produkty Lenovo można spotkać w domu, w biurze, jak również w nowoczesnym centrum danych. Firma sprzedaje swoje rozwiązania w ponad 160 krajach na całym świecie.

Klienci doceniają Lenovo za innowacyjne rozwiązania technologiczne. Firma nieustannie inwestuje środki w działania badawczo-rozwojowe. Prowadzi je w ponad 40 ośrodkach badawczych i laboratoriach na całym świecie, w których pracuje ponad 3200 inżynierów, badaczy i naukowców. W efekcie Lenovo oferuje dziś wyjątkowo szerokie portfolio urządzeń łączących się z siecią – od smartfonów, poprzez tablety, notebooki, desktopy i komputery AIO, przez sprzęt dla graczy i rozwiązania dla inteligentnego domu i biura, aż po elementy wyposażenia centrum danych, w tym serwery i pamięci masowe. Lenovo to najwyższa jakość, doskonały design i prekursorskie rozwiązania technologiczne

Więcej informacji o firmie Lenovo i rozwiązaniach tej marki dostępne jest na stronie producenta:

Kliknij tutaj

Oferta Lenovo w ALSO Polska

W ALSO Polska fascynują nas nowe, innowacyjne technologie – dokładnie takie, jakie projektuje, tworzy i oferuje swoim partnerom i klientom końcowym Lenovo. Nasze zaangażowanie w działalność dystrybucyjną i zamiłowanie do najnowszych rozwiązań technologicznych sprawiają, że jesteśmy dziś jednym z najważniejszych partnerów Lenovo w tej części Europy. Dotyczy to zarówno wysokiej klasy sprzętu biznesowego, jak i inteligentnych rozwiązań skierowanych do indywidualnego odbiorcy. Oferta produktów Lenovo w ALSO Polska zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Naszym Klientom możemy zaoferować pełne portfolio zaawansowanych technologicznie produktów tej marki. Znaczącą częścią naszej oferty są rozwiązania biznesowe, w tym notebooki, desktopy i komputery AIO oraz stacje robocze. Nasi resellerzy znajdą u nas także szeroki wybór komputerów konsumenckich i maszyn gamingowych, monitory, portfolio tabletów i urządzeń konwertowalnych, akcesoria, rozwiązania dla inteligentnego biura i domu, a także elementy wyposażenia nowoczesnego centrum danych. W ALSO Polska stawiamy technologię na pierwszym miejscu – podobnie jak Lenovo.

Sprawdź portale Lenovo

Lenovo Partner Hub

Globalny portal partnerski, zapewniający łatwość korzystania dzięki połączeniu zaawansowanej technologii
i personalizacji. Sprawdź poniższe materiały szkoleniowe i przekonaj się jakie korzyści niesie nowy system.

Przejdź do strony

Lenovo SmartFind

Znajdź kompatybilne usługi i akcesoria

Przejdź do strony

Lenovo PREFS

Specyfikacje techniczne produktów

Przejdź do stronyLenovo Bonus Club

Wybrane produkty Lenovo biorą udział w programie ALSO Bonus Club.

Dokonując zakupów poprzez ALSO Webshop zbieraj punkty, które możesz wykorzystać na atrakcyjne nagrody.

Sprawdź kampanie Bonus Club

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami:

CoC Lenovo Team Leader
Paweł Skultecki
pawel.skultecki@also.com
+48 605 558 363

Focus Sales Manager Lenovo PCG
Adrian Gorzkowski
Adrian.gorzkowski@also.com
+48 690 189 563

Focus Sales Manager Lenovo PCG
Sebastian Krawczyk
Sebastian.krawczyk@also.com
+48 661 967 893

Sales Product Manager PL
Mariusz Gniadek
mariusz.gniadek@also.com
+48 513 405 285

Lenovo Technical Presales
Tomasz Królikowski
tomasz.krolikowski@also.com
+48 605 990 460