Drogi Partnerze,

Przedstawiamy The Rewards Hub - platformę, która sprawi, że Twoje doświadczenia z kampaniami marketingowymi będą lepsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, a także nagrodzi Cię za Twoją ciężką pracę, lojalność i wspaniałe osiągnięcia!

Hub będzie uzupełnieniem centralnego centrum motywacyjnego, które będzie prowadzić lokalne kampanie dla liderów i dystrybutorów Dell Technologies w Europie Środkowej i Północnej, w jednym, skonsolidowanym miejscu.

Pulpit nawigacyjny online wszystkich bieżących i przeszłych kampanii marketingowych firmy Dell.

Kwartalne zestawienia nagród dla każdej kampanii z terminami realizacji.

Szeroki katalog bonów upominkowych, które można zrealizować za pomocą punktów.

Nasz zespół pomocy technicznej ds. programu motywacyjnego jest gotowy i czeka, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.

W programie Rewards Hub zdobyte nagrody będą wyrażone w punktach (i/lub innych nagrodach, jeśli tak określono).

1 punkt = 1$

Zastąpi to sposób, w jaki obecnie otrzymujesz nagrody (nie będziesz już otrzymywać kuponów wysyłanych do Ciebie ręcznie). Co więcej, teraz możesz zachować lub wydać swoje punkty do końca roku podatkowego 2022 (styczeń 2023).

Portal umożliwia realizację zdobytych nagród u wielu popularnych sprzedawców detalicznych, których lista znajduje się w katalogu Rewards Hub.

Zarejestruj się w swoim portalu nagród
i zacznij zdobywać nagrody już dziś!

Pierwszych 400 autoryzowanych partnerów w Europie Środkowej i Północnej, którzy się zarejestrują, otrzyma bonus w wysokości 50 dolarów!

Punkty zostaną naliczone w ciągu 24 godzin od rejestracji.

Jak to działa?

Nie zapomnij się zarejestrować,
i zacznij zdobywać punkty już dziś!

ZAREJESTRUJ SIĘ