Partnerstwo w ramach chmury ALSO

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci w rozwijaniu usług Twojej firmy w chmurze i co możesz zrobić, aby zostać naszym partnerem.


Zostań partnerem

Jak możemy Ci pomóc?

ZOSTAŃ PARTNEREM ALSO

Zarejestruj się w trzech krokach

ZASOBY PARTNERÓW MICROSOFT

Zapoznaj się z zasobami firmy Microsoft

SKONTAKTUJ SIĘ Z ZESPOŁEM

Skontaktuj się z nami

ZOBACZ KORZYŚCI DLA PARTNERÓW

Wyjdź poza dystrybucję

Pośrednie partnerstwo z ALSO jako Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) otworzy przed Tobą świat nowych możliwości i korzyści, które pomogą Ci zwiększyć tempo sprzedaży Twoich rozwiązań w chmurze.

Bezpłatny dostęp do ACMP

Rozpocznij sprzedaż oferty produktów w chmurze firmy Microsoft i innych rozwiązań firm zewnętrznych za pośrednictwem ALSO Cloud Marketplace.

Ciągłe dostarczanie usług

Od oferty do świadczenia usług dzieli Cię tylko kilka kliknięć.

Całodobowe wsparcie

Uzyskaj pełne wsparcie, w swoim języku, dla wszystkich dostawców i produktów bezpośrednio od ACMP.

Pełne szkolenie

Dostęp do wszystkich materiałów, od krótkich webinariów wprowadzających po pełne dni szkoleniowe. Zdobądź przygotowanie do certyfikacji, laboratoria szkoleniowe, kupony na egzaminy oraz logiczne ścieżki edukacyjne we wszystkich obszarach rozwiązań.

Regularne przychody

Uzyskaj wszystkie narzędzia „jako usługa”, których potrzebują Twoi klienci, a także stabilne i przewidywalne źródło dochodów.

Rozwijaj usługi swojej firmy z ALSO Cloud Marketplace

ALSO Cloud Marketplace znacznie ułatwia dostosowanie usług do potrzeb klientów. Połącz naszą szeroką ofertę rozwiązań w chmurze z oferowanymi przez Ciebie produktami i usługami. Od razu po wybraniu usług możesz ustalić ceny i udostępnić oferty.

Dowiedz się więcej

Uzyskaj dostęp do niezwykłych systemów motywacji, zasobów oraz korzyści, jakie oferują firmy Microsoft i ALSO

Jako pośredni dystrybutor masz prawo do korzystania z szerokiej oferty usług firmy Microsoft, które przyniosą ogromne korzyści całej Twojej organizacji. Skorzystaj z ekskluzywnego systemu premii od sprzedaży, najważniejszych certyfikacji, możliwości wspólnej dystrybucji, praw do użytku wewnętrznego i wielu, wielu innych.

Dowiedz się więcej

Uzyskaj wsparcie przedsprzedażowe, marketingowe i pełne wsparcie sprzedażowe od ALSO

ALSO może wyjątkowo skutecznie pomóc w konfigurowaniu i wdrażaniu rozwiązań w chmurze. Nasz zespół ekspertów ds. produktów i sprzedaży może pomóc w zdefiniowaniu oraz wdrożeniu najlepszych rozwiązań w chmurze dla klientów. Uzyskaj wszystko od wsparcia przedsprzedażowego i sprzedażowego po pełne wsparcie marketingowe i wiele więcej.

Dowiedz się więcej