PORTAL E-LEARNINGOWY ALSO FIRMY MICROSOFT

Portal e-learningowy Microsoft ALSO to platforma zaprojektowana, aby wspierać partnerów ALSO w zdobywaniu wiedzy i umiejętności niezbędnych do rozwoju i ulepszania ich ofert usługowych. Dzięki dostępowi do szczegółowych materiałów szkoleniowych, kursów wideo oraz interaktywnych zasobów, użytkownicy mogą na bieżąco aktualizować swoje kompetencje w zakresie najnowszych technologii i rozwiązań oferowanych przez Microsoft.


E-learning zaloguj się

Portal e-learning ALSO firmy Microsoft

Portal e-learningowy ALSO dostępny jest wyłącznie dla partnerów ALSO. Aby rozpocząć korzystanie z portalu, najpierw musisz się zalogować. Możesz to zrobić przy użyciu istniejących danych logowania do sklepu internetowego ALSO lub poprzez utworzenie nowego konta.

Jeżeli nie jesteś jeszcze partnerem ALSO, masz możliwość dołączenia do sieci jako Partner Cloud. To nie tylko umożliwi ci zakupy w sklepie internetowym ALSO, ale także otworzy dostęp do naszej platformy e-learningowej, która pomoże w rozwoju twojej firmy poprzez dostęp do nowoczesnych narzędzi i szkoleń.

Zarejestruj się, aby zostać partnerem ALSO

Dla obecnych partnerów ALSO, rozpoczęcie korzystania z portalu ALSO Cloud jest proste. Po zalogowaniu, masz dostęp do wszystkich zasobów i kursów, które pomogą ci maksymalizować potencjał oferowanych przez ciebie usług, dzięki najnowszym technologiom i wsparciu firmy Microsoft. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą być na bieżąco z innowacjami w branży IT i usprawniać swoją działalność na różnych płaszczyznach.

Marketplace:Zarejestruj się w ACMP

Co można znaleźć w portalu e-learningowym?

Spora część materiałów edukacyjnych i narzędzi przygotowujących do egzaminów jest zgromadzona w jednym miejscu. Na naszym portalu można łatwo odnaleźć kurs dostosowany do indywidualnych potrzeb rozwoju zawodowego.

Microsoft Learn

Korzystaj z niezbędnych umiejętności technicznych za pomocą bezpłatnej, interaktywnej platformy szkoleniowej Microsoft Learn. Materiały te umożliwiają doskonalenie umiejętności w zakresie popularnych produktów Microsoft, takich jak Azure, Microsoft 365, Power Platform, Microsoft Dynamics i inne.

Treść ALSO

Skupiliśmy najlepszych ekspertów w branży, aby oferowali spersonalizowane kursy dla partnerów ALSO, zapewniając responsywne i dostosowane do potrzeb doświadczenie edukacyjne.

Dostarczamy zasoby i kursy, które są pomocne w realnych scenariuszach biznesowych. Oferujemy szkolenia w językach angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, francuskim, polskim, holenderskim, szwedzkim i innych.

Nasze opcje szkoleniowe obejmują sesje prowadzone przez instruktorów online, od godzinnych spotkań po jednodniowe lub pięciodniowe intensywne kursy. Są to interaktywne i kompleksowe doświadczenia edukacyjne.

Dodatkowo, nasze webinaria oferują krótsze sesje, które można oglądać w dowolnym momencie i wielokrotnie przeglądać w razie potrzeby.

Oferujemy różnorodne ścieżki kształcenia, dostosowane do różnych preferencji i potrzeb, dostępne na naszej kompleksowej platformie szkoleniowej.

Zacznij rozwijać swój biznes w chmurze!

E-Learning zaloguj się