Szafy Easy Rack i listwy zasilające APC

Prostota. Bezpieczeństwo. Skalowalność.

Uprość swój kolejny projekt centrum danych dzięki szerokiej gamie dowolnych rozmiarów szaf i listew zasilających z możliwością dostosowania i rozbudowy. Od pomieszczeń sieciowych po serwerownie, a nawet całe centra danych — szafy Easy Rack i listwy zasilające APC spełnią wszystkie te wymagania.

Dlaczego warto wybrać szafy APC Easy Rack?

Szafy stanowią istotny element każdego centrum danych. Jednak na etapie projektowania nie są często traktowane priorytetowo. Wybierając wysokiej jakości i niezawodną konfigurację szafy Rack, od samego początku można zapewnić kosztownym inwestycjom infrastrukturę IT i usprawnić jej wdrażanie.

Dlaczego warto się zdecydować na jednostki dystrybucji zasilania APC?

Zwiększ wydajność projektów centrów danych, wybierając odpowiednie rozwiązania w zakresie dystrybucji zasilania. Zapewnij niezawodną i wydajną dystrybucję zasilania sieciowego niezależnie od budżetu i zastosowań.

Dowiedz się więcej

Wybierz szafy Easy Rack i listwy zasilające APC,
a stworzyć solidną podstawę dla całej infrastruktury IT Twoich klientów.

Dowiedz się, dlaczego ALSO zaleca szafy APC Easy Rack

Szybkie wdrożenie

Szafy APC Easy Rack są w pełni zmontowane, co umożliwia ich szybkie i łatwe zastosowanie. Każda szafa jest dostarczana w zestawie ze stopkami poziomującymi, dzielonymi drzwiami tylnymi, kółkami i tylnymi uchwytami na akcesoria.

Wyjątkowa niezawodność

Szafy APC Easy Rack są wyjątkowo solidne. Ich wytrzymała konstrukcja jest zgodna z przemysłowym standardem EIA-310-E, mają certyfikat UL i są standardowo sprzedawane z 5-letnią gwarancją.

Konstrukcja z możliwością dostosowania

Szafy APC Easy Rack są wyposażone w szereg opcji umożliwiających stworzenie rozwiązania magazynowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Dostępne w wielu rozmiarach do różnych zastosowań. Nie zapomnij o zintegrowanych listwach zasilających, systemie zarządzania kablami, półkach, systemie chłodzenia itp.

Najskuteczniejsza ochrona

Szafy APC Easy Rack pomagają chronić inwestycje klientów w infrastrukturę IT dzięki szeregowi zabezpieczeń fizycznych oraz opcjonalnym dodatkom, takim jak kamery IP, czujniki wilgotności i temperatury oraz zasilacze awaryjne Smart UPS.

Zobacz pełną ofertę szaf Easy Rack w sklepie internetowym ALSO.

Kup teraz

Szafa APC Easy Rack na każdy scenariusz

Szafy APC Easy Rack można łatwo dostosować do każdego zastosowania IT. Do wyboru są różne wysokości, szerokości i głębokości, a także opcjonalne obudowy boczne. Projektuj dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie pamięci masowej, aby chronić infrastrukturę krytyczną w centrach danych niezależnie od ich wielkości.

Dostosuj swój projekt szaf APC Easy Rack

Dowiedz się więcej o dodatkowych opcjach dostępnych do szaf APC Easy Rack.

Półki, panele i osprzęt

Bezpieczeństwo

NetBotz Rack Access oferuje w pełni zintegrowane, skalowalne rozwiązanie do zarządzania uprawnieniami dostępu do szaf serwerowych.

Koncentratory kamer NetBotz wysyłają alerty informujące o wykryciu ruchu, zapewniając w ten sposób wysoki poziom wykrywania włamania i bezpieczeństwo.

Czujniki Netbotz oferują szeroki zakres czujników typu „plug-and-play” wykrywających warunki otoczenia oraz próby uzyskania dostępu, dzięki czemu można uzyskać pełny obraz środowiska IT klienta.

Czujniki temperatury i wilgotności szaf Easy Rack i listew zasilających APC precyzyjnie monitorują środowisko centrum danych klienta, ułatwiając zapewnienie idealnych warunków.

Dowiedz się, dlaczego ALSO zaleca jednostki dystrybucji zasilania APC

Listwa zasilającaEasy Basic Rack

Więcej niż zwykła listwa zasilająca. Listwa zasilająca Easy Rack Basic to niezawodne i niedrogie rozwiązanie na każdy budżet i do wszystkich zastosowań.

Zobacz pełną ofertę listew zasilających APC w sklepie internetowym ALSO.

Kup teraz

Czy jesteś gotowy na najlepsze rozwiązanie w zakresie szaf i zasilania do centrów danych?

Zobacz pełną ofertę szaf Easy Rack i listew zasilających APC w sklepie internetowym ALSO.

Kup teraz

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z lokalnym zespołem ALSO, aby uzyskać pomoc w zakresie wyboru odpowiedniej szafy i opcjonalnych akcesoriów.

Skontaktuj się z nami!