W jaki sposób oryginalne tonery i tusze HP stymulują Twoją zmianę ekologiczną!

Troska o środowisko naturalne nie jest tylko popularnym tematem, jest coraz większą koniecznością. Mimo wszystko jako profesjonalista masz więcej obowiązków: ulepszanie swoich procesów i rozwijanie biznesu. Oryginalne produkty HP pomogą Ci w obu tych wyzwaniach.

ALSO jest autoryzowanym dystrybutorem, więc możesz mieć pewność, że zawsze otrzymujesz oryginalne wkłady atramentowe lub laserowe HP.

Większa produktywność, mniejsze zużycie papieru

Oryginalne wkłady HP zapewniają większą wydajność, co z kolei zwiększa Twoją produktywność. Ponieważ zarówno drukarka, jak i tusz są projektowane równocześnie, wkłady atramentowe lub laserowe HP są zdecydowanie lepsze od produktów innych firm. To oryginalne połączenie pozwala na drukowanie większej liczby stron przy jednoczesnym ograniczeniu błędów wydruku. Z powodu wyjątkowej jakości druku, użycie oryginalnych wkładów HP może prowadzić do mniejszego zużycia papieru potrzebnego do ponownych wydruków.

Przeprowadzono wiele badań w celu potwierdzenia zapewnień firmy HP i w związku z tym przetestowano szeroką gamę produktów.

Sprawdź niektóre z odkryć:

Oryginalne wkłady atramentowe HP pozwalały wytworzyć (średnio) 50% więcej stron w porównaniu z wkładami atramentowymi innych firm.

Wkłady atramentowe niewyprodukowane przez firmę HP powodowały szkody 80 razy większej liczby stron niż oryginalne wkłady HP.

4 z 5 testowanych drukarek były stale uszkodzone w wyniku użycia wkładów atramentowych niewyprodukowanych przez firmę HP.

Zamienniki mogą zużywać 32% więcej energii i 43% więcej paliw kopalnych.

Zamykanie pętli!

Od 2017 roku 100% oryginalnych tonerów HP i 80% oryginalnych kartridżów z tuszem HP wytwarza się z surowców uzyskiwanych z recyklingu zwracanych wkładów. Prowadzi to do następujących redukcji:

Firma HP zredukowała swoje zużycie paliw kopalnych o 60%

Zużyto o 39% mniej wody

Ślad węglowy zmniejszono o 30%

Właściwy wybór dla środowiska

Wkłady HP mogą być z łatwością ponownie wykorzystywane za pośrednictwem HP Planet Partners. Ta darmowa i zapewniająca łatwy zwrot polityka pozwala na ponowne wykorzystanie Twoich zużytych oryginalnych wkładów atramentowych i laserowych HP. Tworzywa sztuczne są wykorzystywane jako surowce w ramach produkcji nowych kartridżów z tuszem i tonerów. Dzięki recyklingowi zamykającemu pętlę HP toruje drogę dla światowego łańcucha dostaw gospodarki okrężnej. Pozwala to zapobiegać zaleganiu wkładów na wysypiskach śmieci w ramach obiegu produktów.

W jaki sposób zadbać o to, aby wkłady pozostawały częścią obiegu produktów?
Dowiedz się więcej na stronie: www.hp.com/recycle

W przypadku kilku wkładów atramentowych lub laserowych:

  • zwróć je do autoryzowanego punktu recyklingu detalicznego
  • lub uzyskaj wstępnie opłaconą kopertę przesyłkową

W przypadku do 2000 wkładów atramentowych lub 75 wkładów laserowych:

  • wydrukuj lub uzyskaj wstępnie opłacone materiały wysyłkowe

W przypadku ponad 2000 wkładów atramentowych lub 75 wkładów laserowych:

  • zamów odbiór na palecie

Chcesz zwiększyć swoją produktywność, redukując zużycie paliw kopalnych i swój ślad węglowy dzięki samej drukarce? Nie czekaj i odwiedź ALSO Webshop, aby zakupić oryginalny asortyment HP!

ALSO SKLEP INTERNETOWY

Nie jesteś jeszcze klientem? Zarejestruj się już teraz!

Zarejestruj się