Zostań partnerem ALSO


Zarejestruj się dziś

Rozwijaj usługi swojej firmy w chmurze

Praca zdalna przyjęła się na dobre. Firmy potrzebują najnowszych narzędzi i technologii w chmurze, aby być na bieżąco. Decydując się na współpracę z ALSO, możesz umożliwić swoim klientom zwiększenie tempa rozwoju ich działalności dzięki rozwiązaniom w chmurze i odblokować ogromny potencjał biznesowy dzięki szerokiej ofercie benefitów dla partnerów.

Wyjdź poza zwykłą dystrybucję i lepiej zaangażuj się w działalność swoich klientów. Pomożemy Ci przejąć pełną odpowiedzialność za relacje z klientami i zapewnimy rozwiązania, narzędzia oraz wsparcie, których potrzebujesz, aby przenieść swoją działalność w chmurze na wyższy poziom.

Bezpłatny dostęp do ACMP

Rozpocznij sprzedaż oferty produktów w chmurze firmy Microsoft i innych rozwiązań firm zewnętrznych za pośrednictwem ALSO Cloud Marketplace.

Ciągłe dostarczanie usług

Od oferty do świadczenia usług dzieli Cię tylko kilka kliknięć.

Całodobowe wsparcie

Uzyskaj pełne wsparcie, w swoim języku, dla wszystkich dostawców i produktów bezpośrednio od ACMP.

Pełne szkolenie

Dostęp do wszystkich materiałów, od krótkich webinariów wprowadzających po pełne dni szkoleniowe. Zdobądź przygotowanie do certyfikacji, laboratoria szkoleniowe, kupony na egzaminy oraz logiczne ścieżki edukacyjne we wszystkich obszarach rozwiązań.

Regularne przychody

Uzyskaj wszystkie narzędzia „jako usługa”, których potrzebują Twoi klienci, a także stabilne i przewidywalne źródło dochodów.

Czym jest program Microsoft
Cloud Solution Provider?

Program Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) ma na celu zapewnienie partnerom bezpośredniego zarządzania całym cyklem życia rozwiązań w chmurze Microsoft wdrożonych u ich klientów. Uzyskanie statusu partnera zapewnia specjalne narzędzia do bezpośredniego dostarczania i obsługi subskrypcji klientów oraz zarządzania nią.

Istnieją dwa rodzaje CSP: model bezpośredni i model pośredni. Model bezpośredni jest przeznaczony dla tych firm, które dysponują kompleksową strukturą umożliwiającą zapewnienie pełnej odpowiedzialności za relacje z klientami.

Ten rodzaj partnerstwa wymaga od firm posiadania kompletnej infrastruktury, która może obsłużyć wszystko, od sprzedaży i marketingu po udostępnianie chmury, zarządzanie i wsparcie – a to nie zawsze jest wykonalne. Z drugiej strony model pośredni pozwala partnerom na współpracę z pośrednim partnerem CSP, takim jak ALSO, który może zapewnić wszystkie narzędzia i zasoby niezbędne do pełnego zarządzania relacjami z klientami.

Rozpocznij swoją podróż z dostawcą rozwiązań w chmurze

Jako partner ALSO oferujemy Ci możliwość zdobycia przewagi wśród konkurencji w ramach programu partnerskiego Microsoft Cloud Solution Provider (CSP). Przystępując do programu jako pośredni dystrybutor, można rozpocząć sprzedaż oferty usług w chmurze firmy Microsoft oraz rozwiązań innych firm za pośrednictwem ALSO Cloud Marketplace (ACMP), a także własnych rozwiązań i usług. Ponadto można zarządzać całym cyklem zaangażowania klienta i budować wiarygodność w oczach klientów jako ich zaufany doradca w zakresie rozwiązań w chmurze.

Dowiedz się więcej

Uwolnij potencjał ALSO Cloud
Marketplace

System ALSO Cloud Marketplace znacząco ułatwia sprzedaż. Platforma została opracowana z myślą o ułatwieniu zintegrowanego zarządzania relacjami z klientem. Za pośrednictwem systemu ACMP szybko przygotujesz własną ofertę w chmurze i wykorzystasz nowe możliwości uzyskiwania przychodu.

Korzyści dla Ciebie:

Łatwe rozliczanie
Wysyłaj markowe faktury swoim klientom bezpośrednio przez ACMP

Ciągłe dostarczanie usług
Od oferty do świadczenia usług dzieli Cię tylko kilka kliknięć

Całodobowe wsparcie
Zyskaj pełne wsparcie dla wszystkich dostawców i produktów bezpośrednio od ACMP

Natychmiastowe przedstawienie oferty
dostęp do najnowszych ofert i zniżek w celu zwiększenia sprzedaży

Business intelligence
Śledzenie wskaźników KPI i określanie potencjału monetyzacji klientów

Proste w obsłudze interfejsy API
Automatyzacja kluczowych funkcji biznesowych, takich jak fakturowanie, przetwarzanie i księgowość

Bogata oferta rozwiązań
Rozwiązanie każdego problemu klienta dzięki ponad 100 sprzedawcom oferującym ponad 1600 usług w chmurze

Własna marka
Stwórz swoją platformę w chmurze pod własną marką z niestandardowym adresem URL, firmowymi kolorami i logo

Łatwe raportowanie
Otrzymuj automatycznie aktualizacje o wszystkich działaniach klientów, przypomnienia o wygasających subskrypcjach oraz dostępności nowych usług

Zyskaj ekskluzywne benefity od firmy Microsoft

Oprócz korzyści wynikających z bycia partnerem ALSO przystąpienie do programu partnerskiego Cloud Solution Provider (CSP) uprawnia do korzystania z szeregu cennych zasobów i usług firmy Microsoft.

Dowiedz się więcej

Czekają na Ciebie następujące benefity:

  • Specjalne premie od sprzedażyCertyfikacje i szkolenia Microsoft
  • Możliwości wspólnej sprzedaży
  • Prawa do użytku wewnętrznego
  • Zasoby marketingowe

Jesteś gotowy, aby zostać partnerem w zakresie rozwiązań w chmurze ALSO?

Postępuj zgodnie z prostą procedurą składającą się z trzech kroków, którą przedstawiamy poniżej

Dołącz do sieci Microsoft Partner Network (MPN)

Dołącz

Zapisz się do programu Cloud Solution Provider jako dystrybutor pośredni.

Zapisz się

Zarejestruj się w ALSO Cloud Marketplace

Zarejestruj się