HPE MSA Storage

Pamięć masowa HPE MSA z wielkimi możliwościami.

Już 5 generacja i ponad 500 000 sprzedanych sztuk świadczą o sukcesie pamięci masowej HPE MSA, która klasę korporacyjną zapewnia w cenie odpowiedniej dla małych firm. Od pięciu lat jest to wiodąca w branży platforma Fibre Channel SAN (1). Niezależnie od tego, czy jest to dostępny w bardzo korzystnej cenie dysk M1050, czy też bardzo wydajny dysk M2050 lub M2052, pamięć masowa HPE MSA jest idealnym wyborem dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

HPE MSA zwiększa wydajność infrastruktury IT i jednocześnie poprawia produktywność.

Pamięć HPE MSA jest szybka, prosta, niezawodna, elastyczna i przystępna cenowo. Wyprzedza konkurencyjne produkty pod względem bezpieczeństwa, wydajności IOP, łatwości obsługi i stosunku jakości do ceny.

Bardzo szybka

Gdy szukasz dla klienta pamięci flash, MSA może ją dostarczyć. Macierz HPE MSA 2052 jest wyposażona w pamięć flash o pojemności 1,6 TB, co przekłada się na 40% oszczędności w porównaniu z zakupem standardowych dysków SSD.

Łatwa i wygodna obsługa

Funkcja zautomatyzowanego poziomowania danych w czasie rzeczywistym dynamicznie reaguje na zmiany obciążenia roboczego, dzięki czemu Twoi klienci nie muszą się tym zajmować — pamięć masowa nie wymaga zarządzania. Intuicyjny interfejs sprawia, że zarządzanie macierzami HPE MSA jest łatwe i wygodne. Wdrożenie odbywa się w dziewięciu krokach za pomocą kreatora szybkiego startu.

Solidna i niezawodna

Aktualizowanie w miejscu przechowywania danych — w ciągu zaledwie 15 minut można przejść z M1050 na M2050 lub M2052 poprzez dodanie dodatkowych kart kontrolerów, dzięki czemu podwaja się wydajność odczytu i zapisu. Bez zbędnych przestojów. Wszystkie kontrolery wyposażone są w 8 GB pamięci podręcznej, ultrakondensator i kartę CompactFlash, dzięki czemu użytkownik zyskuje pewność, że ważne dane są chronione nawet w przypadku całkowitej awarii zasilania.

Wydajność urządzenia

Najwyższy czas, aby zaoferować MSA swoim klientom z sektora MŚP

Każde przedsięwzięcie wymaga finalizacji. Obecnie, jeśli nie oferujesz swoim klientom pamięci masowej HPE MSA, wiodącej na rynku platformy Fibre Channel SAN, to hamujesz ich rozwój. Zaangażuj się więc jak najszybciej w rozwój biznesu i daj swoim klientom możliwość poznania wydajności HPE MSA oraz korzyści, jakie przynosi ona ich firmom, a ostatecznie także Twojej.