1. cofnij

Adobe VIP Marketplace

Łatwo zarządzaj usługami Adobe w systemie ACMP

Oszczędzaj czas i zwiększ swoje przychody, łatwo zarządzając usługami Adobe klienta w systemie ALSO Cloud Marketplace (ACMP). Resellerzy korzystający z platformy ACMP mają teraz dostęp do programu Adobe VIP Marketplace, który ułatwia zarządzanie obecnymi i przyszłymi klientami Adobe.

VIP Marketplace — nowy, łatwy sposób sprzedaży usług Adobe.

Zaloguj się w systemie ACMP, aby włączyć do oferty program Adobe VIP
Pobierz przewodnik poświęcony programowi Adobe VIP

Osiągnij większe przychody przy ograniczeniu wysiłku administracyjnego

Możesz teraz uzyskać dostęp do produktów Adobe bezpośrednio w systemie ACMP, aby szybciej udostępniać klientom końcowym licencje subskrypcyjne na usługi Adobe. Osiągnij większe zyski, oferując klientom subskrypcje z automatycznym odnawianiem, i skróć czas poświęcany na zadania administracyjne, zarządzając bezpośrednio nowymi i obecnymi klientami. Poznaj podstawowe korzyści związane z programem Adobe VIP.

Większe przychody

Program Adobe VIP bazuje na subskrypcjach z automatycznym odnawianiem, dlatego jest źródłem przewidywalnego wpływu środków pieniężnych na konto resellera. Jeśli klient zrezygnuje z odnowienia wszystkich licencji, wystarczy zmniejszyć liczbę stanowisk w systemie ACMP przed datą rocznicy. Można też wyłączyć automatyczne odnawianie. Korzystaj w pełni z zakupionych licencji aż do daty kolejnej rocznicy.

Błyskawiczne wdrożenie

Rozpoczęcie działalności jako nowy certyfikowany reseller Adobe zajmuje tylko minutę. Koniec z 14-dniowym okresem wdrożenia — uzyskaj bezpośredni dostęp do Adobe VIP Marketplace w systemie ACMP. Wystarczy przypisać usługę Adobe Reseller Service do swojego konta i już można sprzedawać produkty firmy Adobe.

Faktura na podstawie liczby dni

Wpływy pieniężne są przewidywalne, ponieważ faktura jest wystawiana za liczbę dni pozostałych klientowi do następnej rocznicy. Oznacza to, że jeśli klientowi zostały 244 dni do daty rocznicy, otrzyma fakturę za 244 dni z góry.

Niczym niezakłócony przebieg obsługi klienta

Klienci końcowi nie będą świadomi zmiany portalu. Klienci będą mieli dostęp przez cały czas do tej samej konsoli administracyjnej, co oznacza, że nawet nie zauważą większych zmian.

Szybkie dodawanie licencji

Uruchom pierwszą licencję w zaledwie 10 minut.

Więcej informacji na temat VIP Marketplace można uzyskać tutaj

VIP Marketplace: Przegląd i warunki (adobe.com)

EProsta konfiguracja dla resellerów marki ALSO

Po dodaniu Adobe Reseller Tenant i zaakceptowaniu Warunków w ciągu 2 minut uzyskasz certyfikat uprawniający do sprzedaży produktów Adobe VIP Marketplace za pośrednictwem ACMP. Jako reseller będziesz zarządzać wszystkim w ACMP, a portal resellerski nie będzie już potrzebny.

Możesz przypisywać nowe stanowiska, migrować klientów, zarządzać przyszłymi odnowieniami subskrypcji, włączać i wyłączać powiadomienia, rozwiązywać umowy itp. Wszystkie te funkcje są dostępne w jednym miejscu. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, jak łatwo wprowadzić program Adobe VIP do swojej oferty.

Migrate VIP to VIP Marketplace

Jeśli sprzedajesz już Adobe VIP i masz klientów w „starym” portalu resellerskim, możesz ich łatwo przenieść z VIP do VIP Marketplace — wystarczy wprowadzić ich dotychczasowy numer VIP podczas tworzenia dzierżawy Adobe Organization Tenant. Jest to proces jednokierunkowy. Następnie przeniesiemy dane klientów z Twojego portalu resellerskiego do ALSO Cloud Marketplace. Klienci nadal będą zarządzać użytkownikami w swojej dotychczasowej konsoli administracyjnej, podczas gdy Ty będziesz zarządzać wszystkim w ACMP.

VIP vs VIP Marketplace – what the difference?

Produkty, konsola administracyjna i wsparcie są takie same, ale dzięki VIP Marketplace zaoszczędzisz sobie czasu i frustracji, zarządzając wszystkim w ACMP. Tu możesz wykonywać wszystkie zadania:

  • Przypisywanie stanowisk, które użytkownicy widzą natychmiast
  • Łatwiejsza i szybsza obsługa zamówień
  • Automatyzacja zadań ręcznych
  • Tworzenie zamówień i oczekiwanie na ich realizację bez dodatkowych czynności
  • Zwrot zamówienia (w ciągu 14 dni) jednym kliknięciem
  • Praca w interfejsie znanym z produktów firmy Microsoft i innych producentów
  • Możliwość automatycznego odnawiania lub ustawiania i zapisywania przyszłych kwot odnowienia
  • Rozwiązywanie umów w razie potrzeby
  • Niepotrzebna jest konsola resellerska i LWS
  • Płacisz z góry za liczbę dni, które pozostały do końca umowy

Masz pełną kontrolę, a Twoi klienci natychmiast zobaczą przydzielone im stanowiska.

Już dziś zostań klientem marki ALSO

W ALSO chcemy Cię wspierać. Skontaktuj się z naszym zespołem w razie pytań lub próśb
dotyczących programu Adobe VIP Marketplace albo pobierz nasz przewodnik,
aby uzyskać więcej informacji.

PS. Czy wiesz, że firma Adobe uznała ALSO za Partnera roku 2020 w regionie EMEA?