1. cofnij

2018-04-23 - Warszawa

ALSO Polska sp. z o.o. z nagrodą za największy wzrost w sprzedaży HP Inc. za 2017 rok!

Firma ALSO Polska otrzymała nagrodę za największy wzrost sprzedaży produktów HP Inc. w regionie Europy Centralnej oraz Izraela.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanej nagrody. Nasz sukces jest potwierdzeniem, że cele i strategiczne kierunki rozwoju, które przyjęliśmy na samym początku pojawienia się w Polsce są słuszne. Naszym celem nie jest tylko bycie czołowym dystrybutorem na polskim rynku ale przede wszystkim dostarczanie najwyższej jakości usług dla naszych partnerów” - powiedział Paweł Łasak, Chief Customer Officer ALSO Polska.

Hanna Osetek-Pasquet, Chief Operating Officer ALSO Polska dodaje „ Cieszymy się z otrzymanej nagrody i jest to wielkie uznanie dla naszej pracy. W 2017 roku skupiliśmy się na działaniach opartych o doświadczenia naszych partnerów, inwestycje, które poczyniliśmy w logistyce czy obsłudze klienta przynoszą efekty. Będziemy kontynuować naszą strategię budowania szerokiej oferty usług i jeszcze lepiej realizować zmieniające się potrzeby naszych partnerów”.

ALSO Polska działa na polskim rynku od września 2015 roku od początku stawiając na aktywny rozwój kanału partnerskiego. W związku z intensywnym wzrostem sprzedaży, zarówno w obszarze SMB, jak i retail w 2017 roku magazyn ALSO Polska został przeniesiony do Strykowa, co znacząco wpłynęło na wzrost efektywności oraz ilości obsługiwanych firm.

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Manuela Rost-Hein
+49 2921 990
press@also.com