1. cofnij

2018-02-06 - Warszawa

ALSO dodaje Parallels Remote Application Server do platformy Cloud Marketplace, aby ułatwić dostarczanie aplikacji wirtualnych na każde urządzenie

Firma ALSO zapowiedziała w dniu dzisiejszym bezpośrednią dostępność Parallels’ Remote Application Server (RAS) na platformie Cloud Marketplace. Dzięki RAS firmy Parallels, partnerzy kanału ALSO z całej Europy zyskają możliwość oferowania niedrogiego i łatwego w użyciu rozwiązania do bezpiecznego dostarczania pulpitów Windows® i aplikacji na każde urządzenie i w każde miejsce, co poprawi elastyczność ich oferty.

Dzięki intuicyjnym kreatorom konfiguracji, integracji PowerShell i zastrzeganiu aplikacji serwer RAS firmy Parallels usprawnia wdrażanie i zarządzanie usługami Microsoft RDS i VDI, zapewniając wszystkim użytkownikom imponujące wrażenie lokalnej instalacji. Serwer RAS firmy Parallels zwiększa sprawność IT, espierając infrastruktury Citrix XenServer, VMware ESXi, Microsoft Hyper-V i hiperkonwergentne. Co więcej, ten gotowy do użycia w chmurze produkt wspiera lokalne, hybrydowe lub dokonywane w chmurze wdrożenia usług internetowych Amazon lub Microsoft Azure.    

„Serwer RAS firmy Parallels oferuje klientom efektywną pod względem kosztów prostotę aplikacji wirtualnych i pulpitów dostosowaną do rozwijających się potrzeb biznesowych. Cieszymy się z bliższej współpracy z Parallels i jesteśmy pewni, że nasi partnerzy będą mogli stać się bardziej konkurencyjni dzięki tej technologii, która dzisiaj jest dostępna na platformie ALSO Cloud Marketplace” - powiedział Thorlakur Thorgeirsson, Head of Vertical Cloud Services w ALSO.

„Klienci platformy ALSO Cloud Marketplace mogą teraz łatwo skorzystać z rozwiązania prostego, szybkiego i niedrogiego dostarczania aplikacji wirtualnych i pulpitów za pomocą serwera RAS firmy Parallels. Łatwość użytkowania i zdolność zarządzania jest ważna zarówno dla departamentów IT jak i użytkowników końcowych, a nasza ostatnio wydana wersja 16 Parallels RAS jeszcze je zwiększa dzięki nowej automatyzacji, markom własnym, chmurze i możłiwościom VDI” - powiedział Jack Zubarev, President of Parallels.

Parallels® Remote Application Server (RAS) jest teraz dostępny na platformie ALSO Cloud Marketplace.

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Manuela Rost-Hein
+49 2921 990
press@also.com