1. cofnij

2017-09-28 - Warszawa

ALSO poszerza swoją platformę usługową dla resellerów w Polsce o WePrintSmarter

Wprowadzenie WePrintSmarter w jedenastu krajach Europy było sukcesem; teraz ALSO rozwija tę usługę w Polsce. Od dzisiaj polscy resellerzy mogą generować cykliczne przychody dzięki usługom wartości dodanej takim jak SmartSupplies, w pełni zautomatyzowanej usłudze ponownego zamawiania materiałów do druku.

„Dzięki naszym platformom dajemy resellerom możliwości. Usługa WePrintSmarter została opracowana przez ALSO i jest najnowocześniejszą platformą online do usług druku, która dostarcza usługi wartości dodanej pomagające partnerom specjalizującym się w materiałach eksploatacyjnych w rozwinięciu ich biznesu związanego z drukiem. Dzięki tej usłudze ALSO powiększa jeszcze swój obszerny portfel usług. Innowacyjna usługa WePrintSmarter ma wbudowany moduł pomagający coraz większej liczbie partnerów i dostawców w zoptymalizowaniu zarządzania potrzebami ich klientów związanymi z drukiem” - powiedział Paweł Łasak, Managing Director of ALSO Polska sp. z o.o. Pierwszą usługą na WePrintSmarter jest SmartSupplies, kompleksowe internetowe rozwiązanie w pełni automatyzujące zamawianie i dostawy tonera i atramentu do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wszystkich marek. Daje to resellerom stały przepływ zamówień bez konieczności ręcznego składania zamówień przez klientów w sklepie internetowym partnera lub znajomości wymaganych numerów części.

Rejestracja do usługi SmartSupplies i korzystanie z niej są bezpłatne. Po zarejestrowaniu klienci uzyskują dostęp do portalu SmartSupplies przez 24 godziny na dobę, w którym mają wgląd do wszystkich drukarek w swojej sieci. Szczegółowy widok każdej drukarki pokazuje pozostałą ilość tonerów i atramentów. Portal oferuje również odsprzedawcom nowe możliwości biznesowe, polegające na możliwości identyfikowania i oferowania klientom nowych rozwiązań druku do przestarzałego sprzętu w sieci drukarek.

Główną korzyścią z rozwiązania SmartSupplies jest to, że pozwala ono partnerom i ich klientom w ustawieniu drukarek na automatyczne ponowne zamawianie materiałów. Gdy materiały drukujące z połączonych drukarek wyczerpują się, generowane jest automatyczne zamówienie i przesyłane bezpośrednio do klienta przez ALSO w imieniu odsprzedawcy. Nie ma skomplikowanych umów, klienci płacą w zależności od rzeczywistego zużycia.

Usługa WePrintSmarter po raz pierwszy pojawiła się w Danii na początku roku 2017 i od tego czasu została wprowadzona w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Francji i w krajach nadbałtyckich.

Więcej informacji na stronie www.weprintsmarter.com lub u opiekuna handlowego ALSO.

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Manuela Rost-Hein
+49 211 95412160
also.press@ketchumpleon.com