1. cofnij

2017-09-05 - Warszawa

ALSO i Awingu rozszerzają współpracę o ofertęinternetowych rozwiązań mobilnych

Opierając się na obecnych ramach współpracy,ALSO i Awingurozszerzają internetowe rozwiązania mobilne na swoje kanały odsprzedaży w Szwecji, Norwegii, Danii,Finlandii, Polsce, a także w krajach bałtyckich poprzez ALSO Cloud Marketplace. Przy wykorzystaniu oprogramowania AwingupartnerzyALSO mogą pomóc swoim klientom w uzyskaniu dostępu do plików i aplikacji spółki z jednego bezpiecznego miejsca pracy online na jakimkolwiek urządzenie, jedynie za pomocą przeglądarki HTML5.

Awingu wykorzystuje potencjał najnowszej technologii internetowej, który jest niezależny od miejsca pobytu użytkownika –zarówno w przypadkupracy w chmurze, jak i stacjonarnie. Posiada cechę kompatybilności z wszystkimi usługami w chmurze oraz doskonale paruje z silnym portfolio ALSO zaawansowanych rozwiązań mobilnych.

Dzisiejsze środowisko biurowe zwykle łączy SaaS, Web, Windows Server, Windows Desktop i innearchiwalne aplikacje. Za pomocą Awingu– „Gartner Cool Vendor in Unified Workspaces 2017” –firmy mogą korzystać z wszystkich aplikacji biurowych na serwerze przy wykorzystaniu RDPbez konieczności powtórnego programowania, co pozwalana znaczące oszczędności kosztów.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy wejść na stronęwww.also.cloudlubwww.awingu.comlub skontaktować się ze swoim opiekunem klienta ALSO.

Osoba do kontaktu:

Brunswick Group GmbH

Simon Hertwig

Telefon: +49 89 80 99 025 25

e-mail: shertwig@brunswickgroup.com

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Manuela Rost-Hein
+49 211 95412160
also.press@ketchumpleon.com