1. cofnij

2017-06-30 - Warszawa

ALSO upraszcza zarządzanie informacją przy pomocy Therefore™ Online SMB

We współpracy z Canon Europe ALSO powiększa Cloud Marketplace o Therefore™ Online SMB, proste i eleganckie rozwiązanie do zarządzania informacją oparte na chmurze, które ułatwia zapisywanie i przywracanie krytycznych danych i dokumentów. Dzięki nieskomplikowanemu zarządzaniu, które jest łatwe do wdrożenia i jeszcze łatwiejsze w użytkowaniu, Therefore™ Online SMB pomaga firmom każdej wielkości z wszystkich branż przemysłu w zwiększeniu produktywności i podwyższeniu poziomu bezpieczeństwa i dostępności ich dokumentów.

Therefore™ jest wstępnie skonfigurowany i może być używany od razu po wyjęciu z pudełka. Pomaga on firmom w szybkim zapisywaniu i przywracaniu informacji krytycznych dla firm przy pomocy bezpiecznego, zorganizowanego systemu. Aby sprostać wymogom mobilności można uzyskać dostęp do dokumentów i edytować je z każdego miejsca przy pomocy kompatybilnego smartfona, tabletu lub komputera osobistego.

„Zapełnianie luki pomiędzy fizycznymi produktami a usługami w chmurze jest skutecznym sposobem na oferowanie kompletnych rozwiązań ulepszających doświadczenia klientów. Z radością informujemy, że w tym celu rozszerzamy nasze partnerstwo z firmą Canon, aby włączyć Therefore™ do platformy ALSO Cloud Marketplace” - powiedział Thorlakur Thorgeirsson, Cloud ISV Manager ALSO.

„Naszym celem jest dostarczanie prostego i wydajnego systemu do zarządzania informacją, który pozwala klientom na dogodne i bezpieczne używanie ich krytycznych informacji biznesowych. Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszej supernowoczesnej platformy opartej na chmurze dostarczamy proste i wiarygodne rozwiązanie. Cieszymy się, że z ALSO możemy zaprezentować tę usługę szerszemu gronu klientów poprzez nasze partnerstwo z firmą Canon - powiedział Michael Lebeda, CEO Therefore Corporation.

Therefore™ Online SMB jest już dostępny na platformie ALSO Cloud Marketplace.

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Manuela Rost-Hein
+49 211 95412160
also.press@ketchumpleon.com