2022-10-21

ALSO jest partnerem dystrybucyjnym EMEA dla drukarek 3D firmy Sintratec

Szwajcarska firma Sintratec AG jest dostawcą najwyższej klasy rozwiązań do selektywnego spiekania laserowego (SLS), w którym trójwymiarowe obiekty są wytwarzane warstwa po warstwie za pomocą wiązek laserowych. Firma oferuje kompletne rozwiązanie od oprogramowania po drukarki 3D i materiały do obróbki końcowej; doradztwo i serwis są również częścią przyjaznego dla użytkownika portfolio.

W porównaniu z konwencjonalną produkcją, proces druku 3D SLS oferuje szereg zalet: dzięki precyzji lasera można produkować najbardziej złożone części, solidne i odporne na wstrząsy, bez potrzeby stosowania konstrukcji wsporczych. Elastyczne i rozciągliwe przedmioty można również drukować dzięki szerokiej gamie materiałów SLS. Ponadto SLS zapewnia wysoką przepustowość przy niskim koszcie w przeliczeniu na część.

Obszary zastosowań są zatem zróżnicowane: drukarki 3D Sintratec mogą być wykorzystywane nie tylko do budowy prototypów i badań, ale także do produkcji. Ze względu na modułową konstrukcję systemu produkcyjnego SLS, szybkie skalowanie jest tak samo możliwe, jak idealne dostosowanie do potrzeb klienta.

Hanna Osetek-Pasquet, CHIEF Customer Officer, Also Polska Sp. z o.o.: "Ze względu na trwającą niepewność w łańcuchu dostaw, druk 3D nadal zyskuje na znaczeniu jako zdecentralizowana opcja produkcji. Z przyjemnością integrujemy Sintratec, kolejnego dostawcę druku 3D, z naszym ekosystemem. Dzięki naszemu kompleksowemu portfolio w tej dziedzinie oferujemy kompleksowe i kompetentne rozwiązania dla każdego wymagania."


ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Szwajcaria) jest jednym z wiodących dostawców technologii dla branży ICT, obecnie działającym w 29 krajach europejskich i łącznie w 144 krajach na całym świecie za pośrednictwem partnerów PaaS. Ekosystem ALSO obejmuje łączny potencjał około 120 000 resellerów, którym oferujemy sprzęt, oprogramowanie i usługi IT od ponad 700 dostawców w ponad 1450 kategoriach produktów. W duchu gospodarki o obiegu zamkniętym firma świadczy wszystkie usługi od świadczenia do ponownego przetwarzania z jednego źródła. Działalność biznesowa obejmuje obszary dostaw, rozwiązań i usług. Dostawa obejmuje transakcyjny zakres sprzętu i oprogramowania. Rozwiązania wspierają klientów w tworzeniu rozwiązań informatycznych szytych na miarę. Oferty chmurowe oparte na subskrypcji, a także platformy do cyberbezpieczeństwa, wirtualizacji i sztucznej inteligencji są sercem obszaru usług. Głównym udziałowcem jest Droege Group, Düsseldorf, Niemcy. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: https://also.com.

Kontakt

Kontakt dla prasy:

ALSO Polska
+48 22 676 09 00
info.pl@also.com