1. cofnij

2022-03-28 - Warszawa

ALSOIoTAkademia.pl – rozwijaj projekty IoT z ALSO

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: https://alsoiotakademia.pl/

ALSO IoT Akademia to cykl webinariów realizowanych w formie otwartej dla partnerów i klientów, zainteresowanych tematyką Internetu Rzeczy. W ramach akademii realizujemy dwie grupy celów.

Celem społeczno – edukacyjnym cyklu jest pokazanie, że transformacja cyfrowa dzieje się „tu i teraz” a jej realizatorami są polskie przedsiębiorstwa. Podczas spotkań umożliwiamy poznanie innowacyjnych rozwiązań dostępnych na rynku, zgodnych z koncepcją Internetu Rzeczy. Ważnym aspektem jest nakierunkowanie na osiągane korzyści i nowe możliwości, związane z realizacją projektów Internet of Things.

Celem biznesowym ALSO IoT Akademii jest generowanie szans sprzedaży dla partnerów współpracujących z ALSO w obszarze Internetu Rzeczy. Chcemy wspólnie dzielić się wiedzą, a także budować współpracę pomiędzy przedsiębiorstwami szukającymi rozwiązań oraz dostarczającymi je. Bezsprzecznie IoT może stanowić trampolinę do rozwoju Twojego obecnego biznesu, w związku z tym każdy z partnerów prezentuje się pod własną marką, w ramach spójnego programu, którym jest ALSO IoT Akademia.

Tworzona przez nas ALSO IoT Akademia ma otwartą strukturę. Współpracując z ALSO możesz zostać partnerem tematycznym lub biznesowym. Dodatkowo Partnerzy mogą proponować swoje pomysły, akcje i tematykę kolejnych webinariów.

Partnerami akademii mogą zostać zarówno przedsiębiorstwa komercyjne jak i organizacje non profit, Instytucje Otoczenia Biznesowego (IOB), Klastry czy Izby Gospodarcze, które zrzeszają i wspomagają przedsiębiorców.

Osobą kontaktową w kwestiach współpracy w ramach działu IoT oraz rozwijanej ALSO IoT Akademii jest Piotr Antończyk – Business Development Manager IoT. Pełne dane kontaktowe dostępne są pod poniższym linkiem: https://alsoiotakademia.pl/kontakt/