1. cofnij

2021-10-08 - Warszawa

ALSO Group i RealWear rozszerzają partnerstwo, aby wzmocnić pozycję pracowników pierwszej linii w BeNeLux i Europie Wschodniej

ALSO Group ogłosiła dziś rozszerzenie współpracy z RealWear, wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań rzeczywistości wspomaganej dla pracowników przemysłowych pierwszej linii. Dostawca technologii będzie dystrybuował popularne rozwiązania RealWear do noszenia dla klientów korporacyjnych w krajach BeNeLux i Europie Wschodniej. Umowa umożliwi partnerom handlowym identyfikowanie kont korporacyjnych i zarządzanie nimi, a także wdrażanie produktów na dużą skalę.


Podejście RealWear „Reality First, Digital Second" rozszerzonej rzeczywistości (XR) umożliwia pracownikom przemysłowym otrzymywanie informacji na miejscu i szkolenia w terenie z oprogramowaniem i sprzętem przy zachowaniu pełnej świadomości sytuacyjnej. Ponadto setki autoryzowanych programistów, w tym Cisco i Microsoft, zbudowało i zoptymalizowało aplikacje głosowe do użytku na urządzeniach RealWear bez konieczności używania rąk.


„Od momentu powstania 18 miesięcy temu, nasza współpraca z ALSO odegrała zasadniczą rolę w naszym sukcesie w Europie Środkowej oraz Północnej i cieszymy się, że możemy wspólnie rozszerzyć działalność na rynki Europy Wschodniej i BeNeLux", mówi Owen Loughrey, VP Global Channels, RealWear. „Z niecierpliwością czekamy na zaangażowanie i rozwój możliwości w ramach silnego ekosystemu resellerów ALSO w tych regionach i cieszymy się, że możemy dostarczyć rozwiązania rzeczywistości wspomaganej RealWear swoim klientom korporacyjnym."


ALSO jest już kluczowym partnerem dystrybucyjnym RealWear w centralnym i północnym regionie EMEA. W ciągu ostatnich 18 miesięcy firma rozwinęła wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić klientom RealWear wszystkie potrzebne zasoby i umiejętności.


Simone Blome Schwitzki, SVP Solutions w ALSO: „Rozwiązania z zakresu rzeczywistości wspomaganej są ważną częścią naszego portfolio Solutions. Współpraca z RealWear umożliwiła nam oferowanie naszym partnerom najnowszych technologii, które pomagają im umocnić relacje z klientami i poprawiać retencję. Zespół biznesowy ALSO Solutions oferuje kompleksowe wsparcie eksperckie, a wdrożenie można zrealizować szybko i łatwo. Krótko mówiąc: innowacyjny produkt i towarzysząca mu usługa ALSO, która umożliwia partnerom dostarczenie rozwiązania tam, gdzie jest to konieczne – do klienta końcowego."


Skontaktuj się z ALSO Holding AG:
Beate Flamm
Starszy wiceprezes ds. komunikacji
E-mail: beate.flamm@also.com


ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Szwajcaria) jest jednym z wiodących dostawców technologii dla branży ICT, obecnie działającym w 27 krajach w Europie i łącznie w 93 krajach na całym świecie za pośrednictwem partnerów PaaS. Ekosystem ALSO obejmuje łączny potencjał około 110 000 resellerów, którym oferujemy sprzęt, oprogramowanie i usługi IT od ponad 700 dostawców w ponad 1340 kategoriach produktów. W duchu gospodarki o obiegu zamkniętym firma świadczy wszystkie usługi od dostaw po recykling z jednego źródła. Działalność biznesowa obejmuje obszary Dostaw, Rozwiązań i Usług. Dostawy obejmują transakcyjny zakres sprzętu i oprogramowania. Rozwiązania wspierają klientów w opracowywaniu niestandardowych rozwiązań informatycznych. Oferty chmurowe oparte na subskrypcji, a także platformy do cyberbezpieczeństwa, wirtualizacji i AI są sercem obszaru usług. Głównym udziałowcem jest Droege Group, Düsseldorf, Niemcy. Więcej informacji na stronie: https://also.com.


O RealWear
RealWear® jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań do noszenia w rzeczywistości wspomaganej, które angażują, wzmacniają i podnoszą poziom nowoczesnego pracownika przemysłowego pierwszej linii, aby mógł wykonywać zadania robocze bezpieczniej oraz ze zwiększoną wydajnością i precyzją. RealWear zapewnia tym pracownikom dostęp w czasie rzeczywistym do informacji i wiedzy, jednocześnie pozostawiając im ręce i pole widzenia wolne do pracy. Pracownicy używają poleceń sterowanych głosem – nawet w środowiskach o wysokim poziomie hałasu – do współpracy ze zdalnymi ekspertami lub nawigowania w przepływach pracy.


RealWear oferuje jedyne rozwiązania do noszenia w rzeczywistości w pełni obsługiwane przez wiodące na świecie aplikacje do wideokonferencji. RealWear jest kompatybilny z pracowniczymi środkami ochrony osobistej, stworzony specjalnie dla przemysłu i przedsiębiorstw, i zawiera jedyną w swojej kategorii baterię "full shift" (na pełną zmianę). RealWear jest sprawdzony w terenie przez światowej klasy klientów, w tym ExxonMobil, Goodyear, Mars, Colgate-Palmolive i BMW, którzy wykorzystują go do poprawy bezpieczeństwa w miejscu pracy, zapewniając jednocześnie bezprecedensowy zwrot z inwestycji.


RealWear ma siedzibę w Vancouver w stanie Waszyngton w Stanach Zjednoczonych, z lokalnymi biurami w Wielkiej Brytanii, Singapurze, Niemczech, Australii, Holandii i Japonii, a także nowym centrum obsługi klienta w Dubaju. Pozycja RealWear jako numeru jeden została dodatkowo wzmocniona dzięki potrójnemu (3X) wzrostowi rok do roku w 2020 roku. Firma dostarczyła urządzenia do noszenia do ponad 3000 unikalnych klientów korporacyjnych na całym świecie w wielu branżach, w tym w energetyce, produkcji, żywności i napojach, motoryzacji i telekomunikacji.