1. cofnij

2021-09-15 - Warszawa

Citrix dołącza do portfolio ALSO Polska i S4E.

Citrix dołącza do portfolio ALSO Polska i S4E. Pomagamy przygotować klientów naszych Partnerów na wyzwania Next Normal.

Citrix jest liderem w dziedzinie rozwiązań do wirtualizacji komputerów, aplikacji, serwerów i sieci. Z rozwiązań Citrix korzysta ponad 400 000 klientów na całym świecie, w tym 98% firm z listy Fortune 500.

Współpraca ALSO Polska, S4E i Citrix ma na celu spełnienie oczekiwań klientów w zakresie hybrydowego modelu pracy. Wirtualizacja środowisk desktopowych i aplikacji użytkownika jest zdecydowanie najbardziej efektywnym i skalowalnym rozwiązaniem, które umożliwia pracownikom pracę w dowolnym miejscu na dostępnych dla nich urządzeniach bez konieczności rekonfiguracji lub interwencji działu IT.

W czasach Next Normal zarówno praca zdalna, jak i edukacja wymagają redefinicji podejścia do projektowania nowych rozwiązań IT. Rozwiązania Citrix wspierają pracę zdalną na dowolnych urządzeniach i gwarantują bezpieczeństwo danych przesyłanych wewnątrz organizacji. Klienci naszych Partnerów coraz częściej oczekują rozwiązania, które zapewni jednolite środowisko pracy, ułatwiające współpracę wewnątrz organizacji. Zawsze staramy się oferować naszym Partnerom rozwiązania, które w szerszej perspektywie ułatwią życie ich klientom. Citrix jest tego typu rozwiązaniem. Stanowi doskonałe uzupełnienie naszego portfolio i da naszym Partnerom możliwość otwierania nowych ciekawych projektów – komentuje Anna Ściślak, Business Unit Manager w ALSO Polska

W portfolio ALSO Poland i S4E znajduje się również technologia Nutanix, która doskonale współpracuje z rozwiązaniami Citrix. Citrix i Nutanix tworzą kompleksowe i ujednolicone rozwiązanie do wirtualizacji aplikacji i desktopów, które jest sprawdzone, łatwe we wdrożeniu i utrzymaniu. Dzięki temu łączne koszty utrzymania wirtualizacji desktopów lub aplikacji są niższe o około 70% w porównaniu z tradycyjną infrastrukturą data center, a czas wdrożenia całej infrastruktury jest nawet 8 razy szybszy. Największymi zaletami ze strony użytkownika końcowego jest zwiększona kontrola nad danymi i ich ruchem, bezpieczeństwo oraz satysfakcja użytkownika końcowego, szczególnie ważna w dobie pracy zdalnej i hybrydowej. Rozwiązanie wirtualizacyjne oparte na technologii Citrix i Nutanix zostało z powodzeniem zastosowane w polskich klinikach, co świadczy o niezawodności i bezpieczeństwie rozwiązania – komentuje Maciej Grotyński, S4E Citrix Team Leader.

Jako dystrybutor VAD posiadamy kompetencje w zakresie cyberbezpieczeństwa, które stale rozwijamy. Rozwiązania oferowane przez amerykańskiego producenta dają klientom naszych partnerów możliwość nadawania użytkownikom poziomów dostępu i zwiększania bezpieczeństwa danych. Dodatkowo potrafią optymalizować i analizować funkcjonowanie sieci w organizacji. Dla nas, jako firmy należącej do Grupy ALSO, to także okazja do zaoferowania rozwiązania chmurowego w modelu VAD – dodaje Arkadiusz Możdżeń, S4E VP Sales & Operation.

Zespół odpowiedzialny za dystrybucję Citrix w kanale ALSO Polska i S4E to:

Anna Ściślak (ALSO), Olga Komuda (ALSO), Maciej Grotyński (S4E) Dominika Górska (S4E).

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Paweł Paśnikowski
+48 783 915 836
pawel.pasnikowski@also.com
Mateusz Strzelecki
+48 785 052 870
mateusz.strzelecki@s4e.pl
Gitte Willemsens
0032 489 36 22 3
Gitte.willemsens@also.com