1. cofnij

2021-08-18 - Emmen

Startup Award: ALSO wspiera młode firmy technologiczne

Już po raz ósmy ALSO zaprasza do udziału w konkursie ALSO Startup Award. Zapraszamy wszystkie firmy, które oferują innowacje dla branży IT. Zainteresowane firmy mogą się zgłaszać do 31. sierpnia

Zwycięzcy otrzymają dostęp do ekosystemu ALSO w celu wsparcia marketingu swoich produktów. Z ponad 110.000 resellerów w 90 krajach na całym świecie, jest to doskonała okazja do sprawdzenia skalowalności ich systemu. ALSO może wesprzeć zwycięzców w zakresie IT lub siły roboczej do równowartości 20.000 euro, jeśli potrzebne są dodatkowe wysiłki w celu uruchomienia lub poprawy rynkowości. Młode firmy korzystają również z aktywnego marketingu przez doświadczone zespoły sprzedaży. Ponadto, otrzymają stałe wsparcie ze strony ekspertów wewnętrznych i zewnętrznych, począwszy od CEO ALSO, poprzez ekspertów branży ICT, aż do kupców.

Aby ubiegać się o nagrodę Startup Award, firmy muszą przesłać prezentację biznesową, w której przedstawią swój model biznesowy oraz wyjaśnią potencjał i innowacyjność swojego pomysłu dla branży IT. Jury złożone z ekspertów wybierze najbardziej obiecujących kandydatów, którzy zostaną następnie zaproszeni na prezentację na żywo, która odbędzie się wirtualnie w połowie września. Ostateczni zwycięzcy zostaną ogłoszeni pod koniec września.

Gustavo Möller-Hergt, prezes zarządu ALSO Holding AG (SIX: ALSN) podkreśla: "Dzięki nagrodzie tworzymy z jednej strony ważną odskocznię dla młodych firm technologicznych, jak pokazuje doświadczenie ze zwycięzcami poprzednich rund konkursowych. Obok rozbudowanej sieci oferujemy im platformę do bezpośredniej współpracy i możliwości sprzedaży z partnerami ALSO i resellerami ICT. Z drugiej strony partnerzy ALSO mogą uzyskać przewagę konkurencyjną poprzez wprowadzanie na rynek nowych, innowacyjnych rozwiązań. Nagroda stwarza sytuację win-win dla wszystkich zaangażowanych. ”

Zainteresowane firmy powinny przesłać swoje zgłoszenie do ALSO Start-Up Award bezpośrednio na adres info@also.com używając #startupaward.

Skontaktuj się z ALSO Holding AG:

Beate Flamm
Starszy wiceprezes ds. komunikacji
E-Mail: beate.flamm@also.com

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Szwajcaria) jest jednym z wiodących dostawców technologii dla branży ICT, działającym obecnie w 24 krajach w Europie i łącznie w 90 krajach na całym świecie poprzez partnerów PaaS. Ekosystem ALSO obejmuje łącznie potencjał około 110 000 resellerów, którym oferujemy sprzęt, oprogramowanie i usługi IT od ponad 700 dostawców w ponad 1340 kategoriach produktowych. W duchu gospodarki cyrkulacyjnej firma świadczy wszystkie usługi od dostarczenia do odnowienia z jednego źródła. Działalność biznesowa obejmuje Dostawy, Rozwiązania i Serwis. Dostawy obejmują zakres transakcyjny sprzętu i oprogramowania. Dział rozwiązań wspiera klientów w tworzeniu indywidualnych rozwiązań IT. Oferta chmurowa oparta na subskrypcji, jak również platformy dla cyberbezpieczeństwa, wirtualizacji i AI są w centrum zainteresowania obszaru Service. Głównym udziałowcem jest Droege Group, Düsseldorf, Niemcy. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://also.com .

O Grupie Droege

Grupa Droege (założona w 1988 roku) jest niezależną firmą doradczo-inwestycyjną, będącą w pełni rodzinną własnością. Firma działa jako specjalista w zakresie dopasowanych programów transformacyjnych mających na celu zwiększenie wartości przedsiębiorstwa. Grupa Droege łączy swoją rodzinną strukturę korporacyjną i siłę kapitałową w rodzinnym modelu biznesowym. Grupa inwestuje swój własny kapitał w "specjalne okazje" z naciskiem na średnie przedsiębiorstwa i spin-off, jak również strategicznie w transakcje typu buy & build. Dzięki zasadzie przewodniej "realizacja - zgodnie z zasadami sztuki" grupa jest pionierem w rozwoju przedsiębiorstw zorientowanym na realizację. Grupa Droege realizuje ukierunkowaną strategię inwestycyjną opartą na długoterminowo zorientowanych megatrendach. Entuzjazm dla jakości, innowacji i szybkości determinuje działania firmy. W ostatnich latach Grupa Droege z powodzeniem pozycjonowała się na rynkach krajowych i międzynarodowych i działa w 30 krajach. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej: https://droege-group.com .

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com