1. cofnij

2021-07-27 - Warszawa

Mocne połączenie: Współpraca Citrix i ALSO umożliwi pracę zdalną w całej Europie Wschodniej

Od teraz ALSO będzie dystrybuować produkty Citrix jako wyłączny agent w klasycznej działalności licencyjnej w Bułgarii, Mołdawii, Rumunii, a także, na jednym z ważniejszych, polskim rynku. Jako dostawca rozwiązań chmurzastych firma dociera do wszystkich krajów Europy Wschodniej: Albanii, Bułgarii, Kosowa, Chorwacji, Macedonii, Mołdawii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowenii, Słowacji, Czech i Węgier.

„Nasi partnerzy wiedzą, że nieustanne ewoluowanie, zastanawianie się nad istotą i strategią prowadzonej działalności, jest teraz, bardziej niż kiedykolwiek, niezbędne. Jak sądzimy, współpraca z ALSO zapewnia nie tylko nam, ale także naszym partnerom możliwość oferowania usług o rzeczywistej wartości dodanej. Co najważniejsze, usługi te mogą być świadczone na poziomie pozwalającym na maksymalizację rentowności i otworzenie się na nowe szanse rynkowe w Europie Wschodniej” — mówi Pilkku Aasma, wiceprezes ds. sprzedaży partnerów w regionie EMEA w Citrix.

Bez możliwości pracy zdalnej „Nowa Normalność”, która w trudnym czasie pandemii chroni przecież również nas i nasze zdrowie, naszych współpracowników, partnerów biznesowych i ich rodziny, nie byłaby możliwa. Jak można przypuszczać, w hybrydowej przyszłości „Następnej Nowej Normalności” praca zdalna nadal będzie istotną częścią wielu biznesów. Produkty Citrix odgrywają w tym ważną rolę. Na przykład Citrix Workspace umożliwia zdalny dostęp do wszystkich aplikacji biznesowych i danych na jednej, centralnej platformie. Z kolei dzięki Citrix Virtual Apps and Desktops ten dostęp jest możliwy z dowolnego systemu operacyjnego czy urządzenia mobilnego. Rozwiązania te charakteryzuje produktywność i komfort użytkowania, stabilność i bezpieczeństwo, a to wszystko dzieje się w pełni wirtualnie. I właśnie te cechy są w tej chwili najważniejsze i najbardziej cenione przez firmy i ich pracowników.

Wszystkimi tymi właściwościami odznacza się nie tylko Citrix, ale również ALSO Cloud Marketplace (ACMP). Intuicyjne wskazówki dla użytkowników i niemal natychmiastowe wdrażanie zachodzących zmian umożliwiają resellerom bezpośrednie wejście w obszar atrakcyjnej, opartej na chmurze działalności usługowej. Aplikacje mogą być wirtualnie uruchamiane, hostowane i zarządzane, a ich użytkowanie zautomatyzowane. Poziom użytkowania raportowany jest od stacji roboczej do stacji roboczej (tzw. workstation-by-workstation). To wszystko sprawia, że AMCP jest optymalną platformą do wprowadzania na rynek produktów Citrix.

Gustavo Möller-Hergt, prezes zarządu ALSO Holding AG (SIX:ALSN): "Oczekujemy wielkości rynku w Europie Wschodniej o wartości 30 mld euro i średniego wzrostu o 2,7 procent do 2023 roku. Wiele krajów Europy Wschodniej, pochodzących z nich firm jest niezwykle otwartych na cyfryzację i już przed pandemią dostrzegało związane z nią możliwości. Dzięki współpracy z Citrix możemy im zaoferować właściwe dla ich potrzeb produkty we właściwym czasie, co czyni nas jeszcze lepszym potencjalnym partnerem biznesowym."

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com