1. cofnij

2021-07-14 - Warszawa

Wzmocnienie organizacji: ALSO przyspiesza rozwój działu Rozwiązań

Miejsca pracy, przestrzenie dla graczy, infrastruktura IT, zarówno ta w domach, jak i ta w firmach - każdy z tych czterech obszarów oferuje branży IT nieograniczone możliwości rozwoju. Ubiegłoroczny wzrost obrotów w sektorze Rozwiązań w dobitny sposób potwierdził, że wskazane kierunki mają ogromny potencjał. Koncentracja sił w ich obrębie w postaci dostępu do know-how dla różnych kategorii produktowych pozwoli na konsekwentne wykorzystywanie istniejących możliwości, a tym samym na nieustający postęp.

ALSO jest wartościowym partnerem, w szczególności dla małych i średnich przedsiębiorstw, ponieważ oferuje elastyczne, dopasowane do specyficznych potrzeb MSP wsparcie: od koncepcji wyjściowej, poprzez planowanie architektury IT, systematyczne testowanie wybranej strategii, aż po finalną prezentację i całościowe wdrożenie, łącznie z kompleksowym zarządzaniem projektem. Kluczowym elementem jest tutaj rozwój rozwiązań dla sektorów pionowych, czyli powtórzenie sukcesów odniesionych w obszarze edukacji i wielu innych dziedzinach. Co więcej, stale rozwijane i z powodzeniem wprowadzane na rynek są nowe produkty IoT. We wszystkich zastosowaniach szczególną uwagę zwraca się na produkty czy koncepcje oszczędzające zasoby oraz minimalizujące liczbę procesów, zgodne z regulacją GDPR (General Data Protection Regulation), chroniącą prawa do prywatności wszystkich klientów i zapewniającą najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

Jak mówi Simone Blome-Schwitzki, wiceprezes ds. rozwiązań w ALSO Holding AG (SIX: ALSN): "Dzięki kompleksowemu ekosystemowi ALSO mamy nie tylko doskonały przegląd rynku, ale także wiedzę ekspercką i niezbędne możliwości skalowania biznesu, aby nieustannie zwiększać wyniki w tak zyskownym segmencie."

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com