1. cofnij

2021-07-06 - Warszawa

Ciągłe doskonalenie źródłem przewagi konkurencyjnej: wykorzystanie pełnego potencjału cyfrowego w miejscu pracy dzięki ALSO

W oparciu o wnioski z intensywnych i niezwykle owocnych rozmów z różnorodnymi grupami klientów, ALSO nieustannie ulepsza i optymalizuje swój Cloud Marketplace (ACMP). Zostały dodane nowe funkcje, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał płynący z połączonych ekosystemów: sprzętu, oprogramowania i usług dla cyfrowych miejsc pracy. Możliwość jednoczesnego oferowania sprzętu i oprogramowania na jednej platformie z WaaS jest unikalną przewagą. Do tego, na platformie istnieje zintegrowana opcja finansowania dla odbiorców końcowych.

Ponadto, ACMP oferuje szybki i wygodny sposób migracji dotychczas nawiązanych umów do chmury. Dzięki Open2CSP partnerzy muszą jedynie wprowadzić swój identyfikator sieci partnerskiej Microsoft, a system zajmie się całą resztą. Oferty dla klientów na przejście z Open na CSP są generowane automatycznie, a odnawianie licencji jest równie łatwe. ALSO zapewnia dodatkowo wsparcie dla użytkowników, wyjaśniając wszystkie wątpliwości dotyczące aktualizacji Microsoft Partner Membership.

Co istotne, CSP mogą zwiększyć monetyzację w oparciu o pogłębioną analizę zachowań klientów. MSP znajdą tu wiele programów ułatwiających zarówno procesy związane z zarządzaniem, jak i z rozliczeniami. ISV mogą sprzedawać swoje aplikacje we wszystkich z 90 krajów, które obejmuje ACMP. Jak mówi Stefan Zenkel, CEO aConTech: "Dzięki doświadczeniu ALSO, mogliśmy pomóc naszym klientom w jak najlepszym wykorzystaniu koncepcji WaaS. Oferujemy im szeroki wachlarz produktów. Jako ISV, dzięki ogromnej sieci partnerskiej i dystrybucyjnej ALSO, od razu zdobyliśmy dużą część rynku. Co więcej, ALSO Cloud Marketplace pozwala nam na pełną automatyzację i integrację z naszymi wewnętrznymi systemami.

Kolejną kwestią, której partnerzy oczekują od swojej platformy chmurowej jest cyberbezpieczeństwo. ALSO oferuje innowacyjne rozwiązania zaprojektowane specjalnie dla SMB, w tym indywidualną ocenę ryzyka. Ponadto, istnieją programy partnerskie, które dodatkowo zwiększają rentowność.

Jan Bogdanovich, SVP Consumptional Business w ALSO Holding AG (SIX: ALSN) wyjaśnia: "ACMP jest czymś znacznie więcej niż tylko narzędziem do dostarczania oprogramowania. Jest to jeden z czynników umożliwiających funkcjonowanie naszego nowego, hybrydowego świata. Usługi platformy ALSO sięgają od chmury do systemów brzegowych, przez cyberbezpieczeństwo, IoT, aż po streaming gier i AI. Stwarza to ogromne możliwości wzrostu i niespotykanego dotąd rozwoju dla wszystkich partnerów”.

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com