1. cofnij

2021-02-16 - Emmen

Nowy zakres współpracy z Bose Professional

ALSO rozszerza portfolio rozwiązań do współpracy

Nowa rzeczywistość będzie zdalna, a to pociąga za sobą rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania do zunifikowanej komunikacji i współpracy. W 2020 roku ALSO powiększyło swoje portfolio w tym obszarze i obecnie ogłasza nowe silne partnerstwo z Bose Professional.

Od początku pandemii popyt na rozwiązania do zunifikowanej komunikacji i współpracy stale rośnie, ze szczególnym uwzględnieniem małych i średnich sal wideokonferencyjnych opartych na rozwiązaniach Microsoft Teams. Bose Professional dostarcza na rynek różnorodne rozwiązania, skalowalne do różnych rozmiarów sal konferencyjnych. Urządzenie konferencyjne Bose Videobar TM VB-1 USB typu all-in-one posiada certyfikat Microsoft Teams i łączy się z istniejącą infrastrukturą sieciową, z łatwością integrując się z popularnymi usługami chmurowymi innych firm, takimi jak Microsoft Teams, Google Meet, Zoom i nie tylko. Zdalne zarządzanie i możliwości konfiguracji ułatwiają wdrażanie i zarządzanie spotkaniem z dowolnego miejsca, niezależnie od tego, czy jest to pojedyncza jednostka, czy nawet tysiąc urządzeń zainstalowanych w salach konferencyjnych na całym świecie.

Zespół ALSO AV Solutions koncentruje się na opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań do zdalnej komunikacji. „Obszar rozwiązań do współpracy wykorzystuje jedną z mocnych stron ALSO, łącząc oprogramowanie, sprzęt i usługę pre-konfiguracji w naszych centrach konfiguracyjnych. Posiadamy doskonałe portfolio spełniające wymagania „wirtualnego” świata i jesteśmy przekonani, że po początkowym pędzie wdrożeń z 2020 roku klienci będą teraz szukać profesjonalnych, wysokiej jakości środowisk pracy zdalnej. Dlatego już od dziś spodziewamy się dużego popytu na produkty Bose Professional, a w szczególności na Videobar VB1. Nasz zespół jest gotowy do tworzenia odpowiednich rozwiązań, umożliwiając klientom końcowym wydajną i płynną pracę w połączonym świecie ”- mówi Gustavo Möller-Hergt, CEO ALSO Holding AG.

“Bose Professional ma przyjemność współpracować z ALSO w zakresie dystrybucji produktów konferencyjnych w Europie. Rozwiązania konferencyjne Bose zapewniają łatwość obsługi i wysoką jakość dźwięku w ujednoliconej komunikacji ”-powiedział Hans Vereecken, Sales Manager odpowiedzialny za region EMEA w Bose Professional. „Obecnie ludzie pracują z dowolnego miejsca, a dzięki sieci ALSO rynek zyska rozwiązania potrzebne do ulepszenia każdego spotkania, gdziekolwiek pracujesz”.

Produkt konferencyjny Bose Videobar VB1 bezproblemowo integruje się z istniejącymi platformami, zapewniając lepszą wydajność video i audio w popularnych usługach chmurowych innych firm, upraszczając organizację i prowadzenie spotkań.

Zamówienia na Bose Videobar VB1 można składać już dziś.

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com