1. cofnij

2020-12-07 - Warszawa

Grudniowe nowości w ALSO Webshop

Szanowny Kliencie!

Grudzień w ALSO Webshop to miesiąc zmian! Poniżej przedstawiamy pierwsze z nich, które pozwolą Ci wygodniej i szybciej realizować u nas zakupy.

Płatności online z Przelewy24 – bezpieczeństwo i wygoda

Już od dzisiaj możesz korzystać z wygodnych i bezpiecznych płatności online i na bieżąco realizować swoje zamówienia dzięki integracji ALSO Webshop z serwisem Przelewy24. Przedpłata możliwa jest za pomocą dwóch nowych opcji, które możesz dostosować do swoich potrzeb: e-płatność lub płatność kartą kredytową. Płatność online to najlepszy sposób na skrócenie czasu realizacji Twojego zamówienia, ponieważ realizowane jest automatycznie po wpłacie. Informacje o konkurencyjnych i aktualnych prowizjach, znajdziesz w podsumowaniu zamówienia, jeszcze przed rozpoczęciem e-płatności. Wypróbuj już dzisiaj jak szybka i prosta może być realizacja Twojego zamówienia dzięki płatnościom online!

Nowe funkcje w module Notatnik: Oferta dla klienta końcowego

Jeśli potrzebujesz stworzyć ofertę dla swojego klienta – sprawdź nasz odświeżony i udoskonalony moduł „Notatnik”. To właśnie tam w zakładce „Widok oferty dla użytkownika końcowego”, stworzysz pełną i przejrzystą ofertę w formacie PDF:

• nowa forma graficzna,

• kalkulator narzutu i informacja o marży,

• możliwość dodania własnych usług,

• dodanie Twojego logo,

• opisy techniczne i zdjęcia do każdego produktu.

Zaawansowane filtrowanie zamówień

Jeśli chcesz w prosty i szybki sposób znaleźć interesujące Cię zamówienie, produkt lub fakturę, skorzystaj z nowej wyszukiwarki, którą znajdziesz w zakładce „Zamówienia” w górnym menu. Dzięki nowym zaawansowanym filtrom jednocześnie skorzystasz z kilku parametrów, np. kodu producenta i daty dostawy.

Dodatkowy filtr wyszukiwania produktów: „Seria produktu”

Wyszukiwanie i filtrowanie produktów w Webshopie jest coraz szybsze i skuteczniejsze. Dodaliśmy nowy filtr „Seria produktu” dla Notebooków. Zwróć uwagę na filtry znajdujące się po lewej stronie, poniżej drzewa produktowego. To właśnie tam, znajdziesz serię notebooków topowych producentów. Nie zapominaj, że to co widzisz to tylko mała część wszystkich, dostępnych filtrów. Na końcu listy najczęściej używanych, znajdziesz przycisk „Pokaż wszystkie filtry”, który pozwoli Ci na rozwinięcie wszystkich możliwych filtrów wyszukiwania.

Kontrakty – kupuj w cenach projektowych bezpośrednio w Webshop

Jeśli posiadasz indywidualne warunki handlowe, koniecznie zajrzyj do zakładki „Kontrakty” w górnym menu w Webshopie. To właśnie w tym miejscu, możesz bezpośrednio dokonać zakupu w cenach kontraktowych bez dodatkowego, czasochłonnego potwierdzania warunków.

Jeśli masz wątpliwości bądź pytania dotyczące nowych funkcjonalności, zgłoś się do swojego Opiekuna Handlowego.

Śledź nasz newsletter na bieżąco i nie przegap informacji o nowościach w ALSO Webshop!

Pozdrawiamy,

Zespół E-commerce