1. cofnij

2020-04-29 - Emmen

Międzynarodowe Targi Channel Trends+Visions Ogromny sukces wirtualnych targów ALSO

28 kwietnia miał miejsce wirtualny event ALSO skierowany do branży IT – międzynarodowe targi Channel Trends+Visions. Po bardzo pozytywnym odzewie, który firma otrzymała na temat cyfrowej odsłony CTV w regionie DACH, targi rozwinęły się teraz na skalę międzynarodową. Wydarzenie odbyło się jednocześnie na siedmiu platformach dla pozostałych 20 krajów Europy, w których działa ALSO.

W mniej niż cztery tygodnie nasz zespół skontaktował się z vendorami, zaprosił resellerów i rozmawiał z prasą. Pomysł spotkał się z przytłaczającym odzewem. Ponad 250 vendorów wystawiło swoje stoiska, odbyło się 285 prezentacji prowadzonych przez ekspertów naszych producentów oraz ALSO, przeprowadzonych zostało niemal 60 webinarów. W efekcie około 10 000 gości na wszystkich platformach zdobyło najnowsze informacje dotyczące najważniejszych trendów i tematów z branży IT.

W swojej prelekcji, Gustavo Möller-Hergt, CEO ALSO, stwierdził, że widzi wielkie szanse dla branży IT. „Kryzys może być szansą dla wszystkich – jeśli masz właściwego partnera, który inwestuje w przyszłościowe technologie i platformy oraz we właściwych ludzi”.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się rozwiązania przeznaczone dla nowoczesnego miejsca pracy oraz z obszaru consumptional business, prezentacje dotyczące cyberbezpieczeństwa i Internetu rzeczy oraz oferty dla Home Office i Home School. Jak mówi Gustavo Möller-Hergt „Z pewnością brakuje nam bezpośredniego kontaktu z naszymi klientami. W związku z ich oczekiwaniami, krok po kroku ponownie otwieramy nasze biura. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że nie był to ostatni wirtualny event zorganizowany przez ALSO. To doskonały sposób by pozostawać w kontakcie, a jednocześnie zachować bezpieczeństwo”.

Ze względu na duży odzew i liczne prośby, siedem platform wirtualnych, międzynarodowych targów CTV pozostanie otwartych do dnia 3 maja 2020 roku.

Link do rejestracji: www.alsoctv.com/registration

Bezpośredni link do informacji prasowej (język angielski): https://www2.also.com/press/20200429en.pdf

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com