1. cofnij

2020-04-27 - Emmen

ALSO ponownie otwiera biura

W zgodzie z zaleceniami krajowych ustawodawców, 27 kwietnia ALSO rozpocznie restart działalności w swoich międzynarodowych lokalizacjach. Współpracując blisko z personelem operacyjnym i wirusologiem, zespół ekspertów stworzył do tego odpowiednie ramy. W podzielonym na etapy procesie, obecność w biurach będzie stopniowo zwiększana. Jako wzór dla „nowej normalności” posłuży ALSO Szwajcaria.

W poszczególnych krajach odpowiedzialne zespoły koronawirusowe wyznaczą podlegające rotacji grupy obecności. Będą one zestawiane zgodnie z jasno określonymi wytycznymi i z uwzględnieniem osobistej sytuacji każdego pracownika.

Aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa pracownikom i ich rodzinom oraz naszym klientom, w biurach będą wprowadzane kompleksowe pakiety środków bezpieczeństwa. Obejmą one takie elementy, jak zmiany w obłożeniu biur i mierzenie temperatury ciała, czy zapewnienie maseczek ochronnych.

Jak mówi Gustavo Möller-Hergt, CEO ALSO Holding AG (SIX: ALSN) „Obserwowane w ostatnich tygodniach zapotrzebowanie pokazuje, że firmy, szkoły i społeczności potrzebują dziś sektora IT bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Koronawirus udowodnił, jak elastyczna i potężna jest firma. Pokazał też, jak ważne są kontakty osobiste oraz sieć relacji pomiędzy poszczególnymi działami. Dlatego będziemy stopniowo zwiększać obecność w biurach. Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo i zdrowie ludzi”.

Bezpośredni link do informacji prasowej (język angielski): https://www2.also.com/press/20200427en.pdf

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com