1. cofnij

2020-04-17 - Emmen

Ruszyła rejestracja na międzynarodowe, wirtualne targi ALSO – CTV

Po olbrzymim sukcesie wirtualnych targów Channel Trends+Visions 2020 w regionie DACH, przygotowania do międzynarodowej odsłony ALSO Channel Trends+Visions (CTV), która odbędzie się we wtorek 28 kwietnia 2020 roku, idą pełną parą, by poprzez streaming video zrealizować wszystkie planowane atrakcje od ALSO i współpracujących vendorów.

Targi odbędą się jednocześnie w 20 krajach. Atrakcjami wydarzenia będą między innymi prelekcje, które wygłoszą Gustavo Moller-Hergt, CEO ALSO Holding AG (SIX: ALSN) i Steve Brazier, CEO Canalys – firmy znanej na całym świecie dzięki jej badaniom dotyczącym kanałów technologicznych i smartfonów.

Na odwiedzających będzie czekać duży wybór prezentacji przygotowanych przez pracowników ALSO oraz ekspertów zewnętrznych, jak również webinary na żywo. Ich tematyka będzie obejmować takie obszary, jak cyberbezpieczeństwo, Internet rzeczy, Home School i Home Office czy druk 3D – by wymienić tylko kilka z nich. W wydarzeniu wezmą udział tacy producenci, jak Acer, Adobe, HP, HPE, Intel, Jabra, Lenovo, Logitech, Microsoft, Philips, Samsung i szereg innych, których wybór będzie się różnił w zależności od ich obecności na danym rynku.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogromnego zainteresowania i dużej liczby rejestracji na ten innowacyjny format. Z niecierpliwością czekamy na ten bogaty w informacje i interesujący dzień”, mówi Gustavo Möller-Hergt.

Resellerzy mogą zarejestrować się do bezpłatnego udziału w wirtualnych targach CTV 2020 tutaj: www.alsoctv.com/registration

Bezpośredni link do informacji prasowej (język angielski): https://www2.also.com/press/20200417_2_en.pdf

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com