1. Back

2020-04-06 - Emmen

Fast forward: cyfrowe targi Channel Trends+Visions rozwijają się na skalę międzynarodową

Europa się wyłącza? Wręcz przeciwnie! Po ogromnym sukcesie cyfrowego CTV w regionie DACH, wydarzenie to rozprzestrzenia się nawet bardziej. Jeszcze w tym miesiącu, 28 kwietnia, wirtualne targi odbędą się we wszystkich pozostałych 20 krajach, w których działa ALSO: we Francji, Holandii i Belgii, czterech krajach skandynawskich, Polsce, krajach bałtyckich, w tym na Ukrainie i Białorusi, w Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Słowacji, Słowenii, Republice Czeskiej i na Węgrzech.

Ze względu na cyfryzację wydarzenia liczba gości w Niemczech, Szwajcarii i Austrii była znacznie wyższa niż na poprzednich targach. Co więcej, użytkownicy uznali wizytę za bardzo wartościową – dzięki nagraniu wszystkich prezentacji byli bowiem w stanie śledzić każdy interesujący ich temat. Pokazuje to intensywność użytkowania: każdy z ponad 6.000 odwiedzających wziął udział w około 5 prezentacjach lub webinarach, w sumie zarejestrowano ponad 100.000 kliknięć.

„Pozytywne opinie naszych gości, czy to na cyfrowej tablicy informacyjnej, czy w osobistych rozmowach naszych pracowników z odwiedzającymi, przekonały nas do udostępnienia tej technologii naszym klientom we wszystkich krajach ALSO” – tłumaczy Gustavo Möller-Hergt, CEO ALSO Holding.

Podczas międzynarodowych targów resellerzy mogą spodziewać się wielu interesujących prezentacji i webinarów. W wydarzeniu weźmie udział wielu producentów. Od 8 kwietnia zainteresowani resellerzy mogą zarejestrować się na stronie internetowej danego kraju, aby bezpłatnie uczestniczyć w targach.

Bezpośredni link do informacji prasowej (język angielski): https://www2.also.com/press/20200406_en.pdf

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Manuela Rost-Hein
+49 151 14040215
manuela.rost-hein@also.com