1. Back

2020-03-16 - Emmen

Konsekwencje koronawirusa – ALSO pomaga klientom

Z uwagą śledzimy najnowsze doniesienia dotyczące rozprzestrzeniania koronawirusa. Jednocześnie z sukcesami pracujemy nad szerokim zakresem środków zabezpieczających łańcuch dostaw oraz bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów i partnerów. Tam, gdzie jest to możliwe, wszelkie spotkania odbywają się cyfrowo, a wielu naszych pracowników już w ubiegłym tygodniu zostało poinstruowanych, aby w miarę możliwości pracować z domu.

ALSO pomoże także klientom, którzy w konsekwencji koronawirusa mają krótkoterminowe problemy związane z płynnością. „Korzystając z długoterminowej analizy biznesowej stale monitorujemy sytuację wszystkich resellerów w całej Grupie, aby móc proaktywnie ich wspierać. W ten sposób mamy jasny i precyzyjny ogląd sytuacji lojalnych klientów firmy, którzy są strukturalnie zdrowi, jednak obecnie mogą mieć kłopoty z powodu sytuacji związanej z koronawirusem. Dostaną od ALSO szybką i wolną od biurokracji pomoc” – zapowiedział Gustavo Möller-Hergt, CEO ALSO Holding AG.

W zależności od wielkości sprzedaży i jej poziomu oferujemy rozszerzenie warunków płatności dla zainteresowanych resellerów. W tym celu ALSO Holding i należące do Grupy firmy krajowe udostępniają dwucyfrową kwotę (w milionach) dodatkowej płynności. Firma będzie także elastycznie reagować na sytuację poszczególnych resellerów w zakresie linii kredytowych. Wdrożenie nastąpi w możliwie krótkim terminie, a środki będą początkowo wprowadzone do końca kwietnia. ALSO będzie nadal pomagać resellerom z grupy SMB i doradzać im w razie ewentualnych problemów. W związku z tym wszelkie zapytania prosimy kierować na adres

support4corona@also.com

ALSO zrobi wszystko, co możliwe, aby chronić swoich klientów, partnerów i pracowników. Cały zespół jest gotowy, by nieść pomoc w tym trudnym momencie. Wkrótce opublikujemy szczegóły dotyczące dalszych, konkretnych środków.

Bezpośredni link do informacji prasowej (język angielski): https://www2.also.com/press/20200316en.pdf

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Manuela Rost-Hein
+49 151 14040215
manuela.rost-hein@also.com