1. Back

2020-01-10 - Warszawa

ALSO Polska zwiększa swój zasięg

Połączenie ALSO Polska i Roseville Investments, spółki będącej następcą ABC Data, zostało zakończone. Od teraz operacje biznesowe obu organizacji, należących do ALSO Holding, będą prowadzone wyłącznie przez ALSO Polska. W związku z tym nowo utworzona firma staje się jednym z wiodących dostawców technologii i sprzętu IT w Polsce.

„Integracja obu organizacji wzmocni pozycję ALSO w Polsce”, mówi Gustavo Möller-Hergt, CEO ALSO Holding AG (SIX: ALSN). „Wraz z silnym, zaangażowanym i kompetentnym zespołem zarządzającym stworzyliśmy nowe możliwości dynamicznego rozwoju dla naszych partnerów biznesowych i własnej organizacji. Działając jako jedna firma, ALSO Polska jest teraz w stanie zaoferować swoim klientom i partnerom znacznie poszerzony zakres rozwiązań biznesowych i technologicznych, które do tej pory nie były dostępne w tym kraju na taką skalę”.

Supply, Solution, Services: nowo utworzona organizacja będzie czerpać korzyści z modelu biznesowego ALSO 3S (Supply – Dostawy, Solution – Rozwiązania, Services – Usługi) i zaawansowanych platform IoT, Wirtualizacji, Cyberbezpieczeństwa i Druku 3D. Głównym systemem e-commerce przeznaczonym do obsługi wszystkich klientów ALSO Polska została platforma sprzedażowa InterLink, jednocześnie platforma ALSO Webshop będzie nadal dostępna. InterLink został już zintegrowany z systemem SAP ALSO, obsługującym procesy handlowe, magazynowe i księgowe. Wszyscy klienci uzyskają teraz dostęp również do ALSO Cloud Marketplace (ACMP). ACMP to zaawansowana technologicznie, oparta na chmurze platforma oferująca usługi IT w modelach PaaS (Platform-as-a-Service), IaaS (Infrastructure-as-a-Service), SaaS (Software-as-a-Service), WaaS (Workplace-as-a-Service) i DaaS (Device-as-a-Service).

Polska organizacja uzyska również dostęp do Europejskich Centrów Kompetencji ALSO, aby zapewnić swoim klientom konkurencyjne oferty, a producentom i dostawcom szeroki zakres korzyści.

Bezpośredni link do informacji prasowej: https://www2.also.com/press/20200110pl.pdf

Kontakt

Kontakt dla prasy:

Michał Borkowski
+48 22 275 72 41
Michal.Borkowski@also.com