1. cofnij


W ostatni kwartale nie kupowałeś nic w ALSO Webshop?

Pora do tego powrócić!

Za samodzielne zakupy zrobione przez ALSO Webshop, bez udziału Opiekuna Handlowego, premiujemy dodatkowymi 4200 punktami Bonus Club, które możesz wymienić na niesamowite nagrody!

SPRAWDŹ NAGRODY


Wśród nich możesz znaleźć np. bezprzewodowy, ręczny odkurzacz firmy Bestron, wszechstronne, multifunkcyjne narzędzie Bosha czy też Apple AirTag.
A może wolisz pachnieć Paco Rabanne, wypić kawę ze swojego nowego ekspresu, pobawić się lego czy w swoją nadchodzącą podróż spakować się w walizkę zdobytą za punkty Bonus Club?

Przykładowe produkty:

Natomiast jeśli masz ponad 16 000 punktów, musisz zdecydować czy wolisz Apple AirTag czy ręczny, bez kablowy odkurzacz firmy Breston.

WYMIEŃ PUNKTY

Natomiast jeśli masz ponad 16 000 punktów, musisz zdecydować czy wolisz Apple AirTag czy ręczny, bez kablowy odkurzacz firmy Breston.

WYMIEŃ PUNKTY

A jeśli na Twoim koncie znajduje się okrągłe 10 000 punktów lub więcej, możesz niedługo wykorzystywać praktyczny multitool od Boscha.

WYMIEŃ PUNKTY

Czy po dokonaniu transakcji, na Twoim koncie znajduje się już prawie 7 tysięcy punktów? Jeśli tak to możesz niedługo pachnieć wodą toaletową Paco Rabanne!


WYMIEŃ PUNKTY

A jeśli do tej pory oszczędnie wydawałeś punkty Bonus Club i na swoim koncie masz już zawrotną liczbę ponad 31 000 punktów, już niedługo możesz napawać się swoim sukcesem, popijając kawę ze swojego nowego ekspresu SMUG!

WYMIEŃ PUNKTY

Masz już kilkadziesiąt punktów Bonus Club? Wystarczy, że dokonasz zakupów przez Webshop w trakcie trwania tej promocji, a już niedługo będziesz mógł układać lego, na które wymienisz swoje punkty Bonus Club!

WYMIEŃ PUNKTY

Punkty Bonus Club dostajesz za dokonanie zakupów produktów objętych promocją ALSO Bonus Club. Możesz je zbierać i oszczędzać na nagrody o większej wartości, a możesz od razu wydać je na coś spośród ponad 1300 produktów, które znajdują się w katalogu produktów.

Pamiętaj jednak, że Twoje punkty wygasają po dwóch latach kalendarzowych! Nie czekaj więc zbyt długo z nowym prezentem dla siebie!

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE

1. Administrator

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

ALSO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 03-230 Warszawa, ul. Daniszewska 14, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000536656, NIP 5272726825, REGON 360451330 o kapitale zakładowym w wysokości 133.300.300 złotych, BDO: 000006264 (dalej „Administrator”).

W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Administratora można kontaktować się z Administratorem za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na adres: privacy.pl@also.com

2. Cel przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania danych osobowych

2.1 Osoby, które wypełniają formularz proszone są o podanie danych niezbędnych do informowania o ofercie handlowej związanej z produktami i usługami oferowanymi przez Administratora oraz S4E S.A.

2.2 Podanie danych osobowych w formularzu nie jest wymogiem ustawowym lub umownym lub warunkiem zawarcia umowy. Dane podawane są dobrowolnie i nie jest Pani/Pan zobowiązana/y do ich podania. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości przetwarzania przez Administratora Pani/Pana danych dla celów marketingu produktów i usług oferowanych wspólnie przez Administratora oraz S4E S.A. oraz brakiem możliwości przedstawienia oferty handlowej.

2.3 Pani/Pana dane osobowe, podane podczas wypełniania formularza są przetwarzane w celach marketingowych Administratora – podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana zgoda lub zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO).

2.4 W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody dane mogą być przetwarzane przez Administratora w celach marketingowych:

a) w celach marketingowych i handlowych związanych z produktami i usługami oferowanymi przez ALSO Polska Sp. z o.o. oraz S4E S.A., za pośrednictwem poczty elektronicznej,

b) celach marketingowych i handlowych związanych z produktami i usługami oferowanymi przez ALSO Polska Sp. z o.o. oraz S4E S.A., za pośrednictwem następujących środków komunikacji: automatycznych systemów wywołujących i telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (w tym telefonicznych połączeń głosowych i wiadomości SMS).

c) w celach marketingowych podmiotów trzecich, z którymi współpracuje Administrator

3. Komu mogą być ujawnione Pani/Pana dane osobowe

Dane osobowe mogą być ujawniane przez Administratora:

a) S4E S.A.., z którym Administrator opracowuje wspólne oferty,

b) podmiotom realizującym na zlecenie Administratora wysyłkę informacji i materiałów reklamowych,

c) organom administracji publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na zlecenie organów administracji publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów prawa.

4. Czas przetwarzania danych osobowych

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do momentu odwołania przez Panią/Pana zgody.

5. Uprawnienia osoby

5.1 Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, oraz prawo do przeniesienia danych do innego administratora, prawo wycofania zgody lub zgód w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody udzielonej przed jej cofnięciem.

5.2 Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.