Z myślą o przyszłości:

Już dziś zamów produkty Cisco Business i wygraj najnowsze produkty Apple!

Do najlepszych sprzedawców trafia
najnowszy Apple MacBook Pro, iPhone 13 Pro lub Apple Watch Series 7.

Dowiedz się więcej

Przedstawiamy rodzinę produktów Cisco Business

Przygotuj się do pracy w przyszłości dzięki punktom dostępu i przełącznikom Cisco. Zostały zaprojektowane pod kątem tworzenia wydajnych, niezawodnych oraz bezpiecznych sieci u klientów z segmentu małych i średnich firm.

Przełączniki Cisco Business

Stanowią podstawę każdej sieci. Cisco oferuje różnorodne przełączniki, które ułatwiają wspieranie rozwijających się firm. Wybieraj spośród przystępnych cenowo modeli podstawowych i zarządzanych przełączników nowej generacji, które zapewniają najwyższą wydajność.

Punkty dostępu Cisco Business

Punkty dostępu Cisco pomagają klientom uzyskać bezproblemową komunikację i współpracę. Najwyższa wydajność i niezawodność w połączeniu z funkcjami bezpieczeństwa, które pomagają Twoim klientom przygotować przyszłe środowisko pracy.

Poznaj zalety wiodących w branży rozwiązań sieciowych Cisco Business.

Wysoka wydajność

Zwiększ wydajność sieci dzięki rozwiązaniom o dużych możliwościach.

Elastyczność

Połączenie kompaktowych rozmiarów z niezawodną wydajnością i możliwością rozszerzenia zasięgu.

Bezpieczeństwo

Zablokuj nieautoryzowany dostęp dzięki wielu zintegrowanym funkcjom zabezpieczeń.

Prostota

Funkcje plug-and-play i zarządzane wdrożenie umożliwiają łatwą instalację, nawet bez wiedzy technicznej.

Chcesz kupować mądrzej dzięki Cisco?

Zarejestruj się i zamawiaj produkty Cisco Business od 01/11/2022 do 31/12/2022. Najlepsi sprzedawcy otrzymują najnowsze produkty Apple - zamówienia o wartości 3000 euro lub powyżej tej kwoty.

Co można wygrać?

Jeśli osiągniesz nasz próg sprzedaży, automatycznie zakwalifikujesz się do programu. Do wygrania są najnowsze produkty Apple, w tym:

Apple MacBook Pro 14”
2249 EUR

Tylko 1 dostępny do wygrania!

Apple iPhone 13 Pro
1149 EUR

2 dostępne do wygrania

Apple Watch Series 7
479 EUR

3 dostępne do wygrania

Bon do sklepu Amazon
50 EUR

10 dostępnych do wygrania

Produkty Apple i bony Amazon zostaną przyznane naszym najlepiej sprzedającym się klientom ALSO w każdym z uczestniczących krajów.

Zasady i warunki:

Program jest dostępny dla wszystkich klientów ALSO z aktywnym kontem od 1 listopada 2022 do 31 grudnia 2022. Klienci muszą zarejestrować się, aby wziąć udział. Zakwalifikują się, gdy zakupy w okresie promocji wynisą co najmniej 3 000 EUR**(w zależności od kraju). 16 Partnerów, którzy dokonają największych zakupów zgodnie z regulaminem zostanie nagrodzeni, a nagrody będą przyznawane w kolejności największych zakupów. Obowiązują zamówienia w sklepie internetowym na produkty Cisco Cbx Networking zrealizowane i zafakturowane do 60 dni od daty rejestracji. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową po 31 grudnia 2022 roku.

Regulamin

Co trzeba wiedzieć

Najpierw zarejestruj się, a następnie wykonaj kolejne kroki:

Wpisz swoje dane w poniższym formularzu.

Oczekuj na wiadomość e-mail z potwierdzeniem i linkiem do kwalifikujących się produktów Cisco Business w sklepie internetowym ALSO.

Zamów kwalifikujące się produkty Cisco Business przez ALSO Webshop o wartości powyżej 3 000E do 31 grudnia 2022 roku w ciągu 30 dni od rejestracji. Klieni z najwyższymi progami sprzedaży ALSO w każdym kraju uczestniczącym w programie otrzymują produkty Apple i bony Amazon.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową po 31 grudnia 2022 roku.