ZAPEWNIJ SOBIE RABAT JUŻ TERAZ

Skorzystaj z okazji i przejrzyj ofertę naszej Wyprzedaży Garażowej z najniższymi cenami, jakie kiedykolwiek widziałeś dla produktów HP! Im szybciej do nas zajrzysz, tym większy masz wybór korzystnych ofert. Wyjątkowo niskie ceny zakupu dają Ci szczególną przewagę przy sprzedaży produktów HP, ponieważ cena sprzedaży pozostaje dla Twoich klientów taka sama. Skorzystaj z atrakcyjnej dodatkowej marży!

„Back to the Roots” to motto Wyprzedaży Garażowej, ponieważ historia sukcesu HP zaczęła się również od sprzedaży produktów ze zwykłego wynajmowanego garażu. To tutaj Bill Hewlett i Dave Packard założyli firmę, która jest dziś globalną korporacją. Dokładnie tak samo, jak wtedy oferujemy doskonałe produkty w bezkonkurencyjnych cenach – tym razem jednak w naszym „internetowym garażu”.

CO TO JEST WYPRZEDAŻ GARAŻOWA HP?

Podobnie jak założyciele HP, Bill Hewlett i Dave Packard, chcemy zaoferować Państwu wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach w naszym internetowym garażu. W wynajmowanym garażu w Palo Alto w Kalifornii, który należał do mieszkania rodziny Packardów, założyli oni swoją firmę w 1939 roku – reszta to historia. Położenie kamienia węgielnego dla tej dzisiejszej globalnej korporacji jest określane jako początek Doliny Krzemowej, w której swoje siedziby mają dziś światowe firmy z branży zaawansowanych technologii.

Dzięki naszej Wyprzedaży Garażowej stworzyliśmy korzystną okazję dla nabycia doskonałych produktów HP, dzięki którym mogą Państwo znacząco zwiększyć swoją marżę. Dzięki zakupowi bardzo tanich produktów i późniejszej ich odsprzedaży klientom po zwykłej cenie mogą Państwo uzyskać niespotykanie wysoką marżę. W ofercie znajduje się szeroka gama produktów HP z różnych kategorii, od drukarek, notebooków, monitorów, rozwiązań dla handlu detalicznego i wielu innych produktów, aż po dodatkowe akcesoria. Zapewnij sobie przewagę zakupową już teraz!

W JAKI SPOSÓB TO DZIAŁA

Produkty ITK podlegają obecnie szybkim zmianom, ponieważ rozwój techniczny postępuje w gigantycznym tempie. W rezultacie cykl życia wielu urządzeń staje się coraz krótszy. Aby zapobiec starzeniu się towarów magazynowych i dostarczyć je klientom, regularnie organizujemy Wyprzedaż Garażową produktów HP z kuszącymi ofertami. Innym ważnym efektem ubocznym, którego nie należy lekceważyć, jest stworzenie nowych możliwości przechowywania nowych produktów. Jako nasz partner, wesprzyj tę korzystną dla obu stron promocję i odkryj nasze niezwykle atrakcyjne oferty.